ASPARAGUS OFICINALLIS VE VYSOKÉ KONCENTRACI POMŮŽE ZMENŠIT NÁDOR RAKOVINY.

 market-250979__180

 

MUSELI BYSTE SNÍST ALE DENNĚ TÉMĚŘ PŮL KILA CHŘESTU, PRO ZMENŠENÍ NÁDORU NEBO PREVENCI RAKOVINY!

Řešením je sušená směs, extrakt z chřestu, který je koncentrován natolik, že jeho malé množství se rovná půl kilogramu chřestu syrového. Navíc je jeho sušená podoba dostupná po celý rok a ne jen sezóně.

Proč je ASPARAGUS OFICINALLIS neboli CHŘEST LÉKAŘSKÝ tak výjimečný?

Obsahuje obrovské množství selenu, který aktivuje jeden z nejdůležitějších enzymů a ty likvidují volné radikály v těle. Výzkumy začal provádět Dr. Stirpe v roce 1983 a zjistil, že látka obsažená v chřestu dokáže omezit syntézu DNA a navíc potlačuje adenokarcinom. Jeho výzkumy pokračovaly pokusy na krysách, které ukázaly zmenšení zhoubných nádorů prsu, prostaty,  hrdla, slinivky, děložního čípku, leukémie a dalších, což bylo později prokázáno i v případě  nemocných lidí.

Účinná látka chřestu se jmenuje Asparagináza.

Chřest obsahuje organickou kyselinu listovou v obrovské koncentraci, která je zodpovědná za normální metylaci DNA, syntézu a její opravy. Existuje lékařská hypotéza, která říká, že dlouhodobý nedostatek této kyseliny vede k rakovině.  Naopak preventivní přísun kvalitní a vstřebatelné kyseliny listové každý den, je již prokázanou prevencí rakoviny, zejména rakoviny tlustého střeva.

asparagus-700124__180

Chřest podávaný těsně po chemoterapii snižuje její vedlejší účinky a zvyšuje efekt chemoterapie. Zlepší totiž léčbou poškozenou imunitu, což je klíčový moment, pro obnovu sebe regulačních procesů. Pokud je po chemo nebo radio léčbě imunita nízká, je procento pacienta na přežití  malé. Je třeba udělat vše pro zvýšení imunity, pak je vyhráno a posílený organismus zabojuje.

Bylinný extrakt z chřestu je určen pro dlouhodobé užívání.

Pro vysoký obsah kyseliny listové má chřest léčivé účinky pro srdce, žíly, snižuje hladinu homocysteinu a je všeobecně známo, že zvýšené množství homocysteinu znamená risk mozkové mrtvice nebo kardiovaskulárních onemocnění. Chřest dokáže pročistit ledviny a močové cesty, rozpustit ledvinové kameny.

Chřest patří mezi super potraviny, neboť mimo výše uvedených účinků obsahuje množství retinolu významného pro zdraví sítnice očí, vysoké hodnoty vitamínu E, B6, K (prevence proti krevním sraženinám), hořčíku, zinku, železa, mědi a manganu. Extrakt chřestu je možno užívat z více důvodů, tak silný potenciál má.

 

Snězte denně půl kila chřestu nebo si opatřete naturální Asparagus Extract vyrobený z prvotřídního chřestu bio přírodní kvality!

 Asparagus Extract si můžete objednat na : http://www.ChiUSA.cz

chi-formula-asparagus-extract_md

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

bio concept - label

Jedna odpověď na “ASPARAGUS OFICINALLIS VE VYSOKÉ KONCENTRACI POMŮŽE ZMENŠIT NÁDOR RAKOVINY.

  1. Pingback: ASPARAGUS OFICINALLIS VE VYSOKÉ KONCENTRACI POMŮŽE ZMENŠIT NÁDOR RAKOVINY. | ChiUSA·

Leave a Reply