TAJEMSTVÍ DLOUHOVĚKOSTI.

fruits-386758__180

NÁRODY, KDE NENÍ VEMI DLOUHÝ ŽIVOT VZÁCNOSTÍ VĚDÍ, ŽE TAJEMSTVÍ JE SKRYTO VE STRAVĚ.

TO, CO JÍME, TO JE PŘÍMO ÚMĚRNÉ NAŠEMU ZDRAVÍ.

Mluvíme-li o mnoha letitých živých lidech a potravě, měli bychom jíst tedy živou potravu.

Živé je jen jídlo, které obsahuje enzymy.

Mrtvé jídlo, kde jsou enzymy zničeny je tehdy, když je upraveno chemicky nebo tepelně procesováno při teplotě vyšší, ne 42C.

Z toho vyplývá, že čím více sníme syrové stravy, tím lepší bude naše zdraví.

Člověk je navržen na život dlouhý kolem 140 let. Pokud by si neničil stavební kameny metabolismu, regenerace a obrany před záněty, tedy ENZYMY v potravě, měl by šanci prodloužit si život ve zdravém aktivním, energií nabitém, neustále se regenerujícím těle.

Bez enzymů bychom nemohli potravu přijmout, strávit, dostat do krevního řečiště, neproběhla by bez nich obrovská řada metabolických životně důležitých procesů.

Bez enzymů není život.

Jezte, co nejvíce syrové, živé VITÁLNÍ jednoduché stravy!!!

Při volbě potravy upřednostněte inteligenci před chutěmi.

Enzymy jsou zastarale nazývány jako Fermenty. Je známo několik tisíc enzymů a jejich podstata je tvořena bílkovinami. Známy jsou enzymy trávící, enzymy s protizánětlivými účinky včetně otoků kloubů, nadměrné srážlivosti krve, cyst v prsu, respiračních potíží, zahleněním, kardiovaskulárních onemocnění…

ENZYMY MAJÍ PROTIRAKOVINOVÉ ÚČINKY!

Enzymy jsou velmi citlivé na pH v těle. V trvale překyseleném těle enzymy hynou.

fruits-651403_640

Na trhu jsou známy pankreatické enzymy (nemoci slinivky), Bromelain získaný z ananasu (proti zánětlivý, pomáhá při spalování tuků a hubnutí). Mezi nejznámější a cenově nejdražší patří Wobenzym (často používám na podporu boje s nádorovým bujením, prodlužuje život, pomáhá regenerovat tělo po úrazech, zlomeninách a operacích, popáleninách, zvyšuje imunitu, snižuje otoky, záněty, vnitřní krvácení…)

Nejkvalitnější zásobárna enzymů je bezpochyby v syrové bio zelenině a ovoci. Enzym dřímá v každém bio neupraveném semínku a ořechu, když je namočíme do vody, enzym se opět probudí a dodá i nám esenci životní vitality.

VEZMĚME „ROZUM DO HRSTI“:

PROČ UMÍRAT JAKO 80-TI LETÍ STAŘÍCI, KDYŽ MŮŽEME KLIDNĚ ŽÍT JAKO 100-LETÍ MLADÍCI?

vegetables-535283__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

eating-405521__180

Leave a Reply