HELIOBAKTERII PYLORY LZE PŘENÉST I POLIBKEM!

pylori bacteria

 

Heliobakterie Pylory je odolná bakterie spirálovitého tvaru rostoucí v žaludku. Lze ji přenést polibkem, špatně umytým nádobím, potravou, nedostatečnou hygienou všeobecně.

Ne vždy způsobuje žaludeční problémy, její projevy jsou často netypické a tak ji nelze identifikovat vždy okamžitě. H. Pylory není jen obyčejnou infekcí, oslabuje celý imunitní systém a způsobuje další, často i vážné zdravotní problémy. Kromě svého sídla v žaludku dokáže cestovat po celém těle. Může se projevit silnou plynatostí, nejasnou mlhavou myslí, alergiemi, parazity, nevysvětlitelnou únavou a podobně. Daří se ji v žaludku, který vykazuje přebytek žaludeční kyseliny nebo naopak nedostatek, oba případy jsou pro H. Pylory ideální, pokud se podaří srovnat hladinu žaludeční kyseliny, Heliobakterie zmizí.

Pylory způsobuje žaludeční vředy, rakovinu žaludku a střev, zhoršuje průběh autoimunitních nemocí, přetěžuje ledviny a nadledvinky (člověk se proto cítí „k smrti unaven“). Pylori narušuje správné zažívaní, je příčinou plynatosti střev, zácpy (pomáhá živočišné uhlí!), problémy s játry a žlučníkem, znemožňuje vstřebávání vitamínů a minerálů, stojí někdy i za problémy s dutinami, zuby, migrénami. H. Pylory zhoršuje funkci štítné žlázy a může zapříčinit i vznik Hypotyreózy (nedostatečná produkce štítné žlázy, ta mimo jiné způsobuje také nevysvětlitelnou velkou únavu).

 

Při léčbě H. Pylory nezabírají antibiotika ani detoxikace!

Zbavit se této úporné bakterie není vůbec jednoduché.

Při její léčbě je nutné vyhnout se tučné stravě, ketóznímu stavu organismu a je dobré jíst více zdravých sacharidů.

Vynikající je konzumace kvašené syrové potravy (zelí, kvašáky, kvašená zelenina, miso polévka, tempech) a syrové zeleniny.

Pylory nesnáší cibuli a česnek!

Doporučuje se čaj z kočičího drápu, kořene pampelišky nebo čaj z koření Masticha.

3 krát denně, hodinu po jídle, vypijte sklenici vody s rozpuštěnou malou lžičkou jedlé sody!

Co H. Pylori skutečně nesnáší jsou hořčiny. Jezte denně salát z listů pampelišek a užívejte tinkturu z čekanky!

Poctivým podáváním kvalitních tablet probiotik lze vyléčit H.Pyroly prokazatelně. Probiotika musí být zakoupena v Bio prodejně nebo lékárně a to jen ta, která byla uložena v lednici. Hned doma je vložte do lednice také, účinné bakterie z probiotik tak přežijí. Probiotika uložená v regálech obchodů vám nepomohou! Léčba je dlouhodobá, ale účinná.

bio-42609_640

 

Leave a Reply