O Mě

photo-10 Jmenuji se Broňa Fanelle. Jsem Američanka českého původu a žiji v přímořské části kalifornské Los Angeles v Santa Monice. Moje profesní historie se po získání magisterského diplomu ubírala od profese učitelské, později redaktorské až k napsání knihy o alternativní léčbě a zdravém životním stylu. Zajímám se o přírodní léčitelství, přirozený životní způsob, naturální variantu léčení nemocí a přístup ke zdraví vůbec. Věřím v energie a jsem příznivcem kvantové fyziky. Absolvovala jsem mimo jiné International Academy of Consciousness v Los Angeles.
Obdivuji všechny lidi, kteří dokáží žít život „podle filozofie Eckharta Tolleho“.

Tematikou „BIO“ jsem se zabývala mnoho let, profesně i soukromě, což stále platí.  V tomto blogu se vlastně jen zdarma dělím o informace, které se ke mně dostaly s ostatními, rozhodně nechci nikoho poučovat, navádět či psát  „zaručené pravdy“.  Jde spíše o inspiraci, nápady, jiné úhly pohledu, předávání informací a názorů.  Každý  mi může napsat svoje zkušenosti nebo názor přes „kontakt“, budu moc ráda.

„Vyhledejte strom a dovolte mu, aby vás učil tichu.“
ECKHART TOLLE

capture

photo2.2

 

Moje Publikovaná Kniha

Jsem autorkou knihy Surfing on a banana peel.  Kniha se dotýká témat jako je zdraví, životní styl, rakovina, energie, čakry, alternativní léčba, evoluce, pozitivní myšlení a dalších.  Více informací se dozvíte na: http://www.surfingonabananapeel.com

Brona Fanelle      Surfing on a banana peel.

photo-8

Leave a Reply