Je jídlo lék?

summer-933457__180

Lidské tělo není automaticky předurčeno k onemocnění. Tělo je zkonstruováno precizně tak, aby zdraví udržovalo v pořádku.

Poškodit jej samozřejmě můžete zvenčí nebo zevnitř.

Vnitřní sebeničení je založeno na konzumaci nevhodné nekvalitní výživy a nápojů.

Voda a potrava nezpracovaná, bez chemie, v bio kvalitě naopak dokáže podpořit nastartování regeneračního procesu v každém věku.

Neříkám, že jídlo je lék v pravém slova smyslu, ale dokáže nastolit rovnováhu a pořádek uvnitř lidského organismu. Tam kde je perfektní balanc a vyváženost veškerých výživných látek z potravin, tam je pevné zdraví a nemoc nemá šanci.

V dobře vyživeném těle (to nemá nic společného se slovem „přecpaném“, myšleny jsou živiny-kvalita, nikoliv kvantita) je automaticky silný imunitní systém. Imunita se postará za vás, nedovolí návštěvu ani obávané rakovině.

I to nejkvalitnější jídlo nemusíte dobře strávit, vstřebat, využít a vyloučit, pokud nejíte dobře naladěni, vaše myšlenky totiž ovlivňují biochemii vašeho těla!

strawberries-552238__180

Proč to všechno píši?

Protože již mnozí pochopili, že polykat pilulky nic neřeší, je to jako schovávat smetí pod rohož.

Protože informací o naturálním zdraví je hodně a pro mnohé je to info džungle a ztrácejí se v ní.

Protože mi často píšete otázky typu: „Jím ty brazilské ořechy a nic se neděje.“ Je tak patrné, že nechápete, že onen ořech má doplnit nedostatek selenia a pomoci tak tělu najít rovnováhu, posílit imunitu, která pak zabojuje. Ten ořech sám nic neudělá, ale selenium z něj muže být posledním impulsem ke spuštění přirozeného regeneračního procesu v těle.

Protože zdraví je i o vylučování nepotřebného z těla. Pokud se naopak nechtěné vrší v těle, hromadí se skládka smetiště, které produkuje jedy způsobující nemoci.

Protože vše se vším souvisí a strava je to, co určuje vaše zdraví.

Protože je to vše vlastně tak jednoduché, že si to my lidé musíme za každou cenu zkomplikovat, propít a projíst se k neuvěřitelným nemocem.

Chemická pilulka je jen kobereček, pod kterým schováváme smetí. Vybalancování všech živin pomocí stravy je záklád ke každému uzdravení.

ZÁZRAKY SE NEDĚJÍ, ZÁZRAKY SI VYTVOŘÍME JEN VLASTNÍM PŘIČINĚNÍM.

fruit-2073_640

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

bg1

Leave a Reply