PŘÍRODNÍ CHEMIE Z ROSTLIN NA RAKOVINU.

 

pharmacy-312139__180

Zažili jste někdy, že se váš lékař při zmínce o nějakém léku pocházejícího z přírody zasmál, mávnul rukou nebo přidal ironický pohled? Nejste sami. Když se Ty Bollinger při natáčení amerického dokumentu „Pravda o rakovině“ (The truth about cancer) ptal přímo lékařů proč tomu tak je, odpovídali mu téměř identicky. Ve škole je neučili o léčivé síle přírody, o silných léčivých látkách rostlin, o jejich přesném chemickém složení, účincích, výzkumech a zkušenostech. Na medicíně dostali nepatrné, povrchní informace o výživě a jejich složkách. Toto podhodnocení automaticky vyvolá dojem nedůležitosti nutričních látek, speciálně, když je uměle vyrobený farmaceutický lék centrem světa medicíny. Doslova mě šokovalo, když jsem z úst amerických lékařů slyšela, že za celé jejich studium medicíny se zabývali složením stravy a jejími hodnotami JEDNU HODINU!!!!!!!!

Už se nedivím a neptám.

Vím, že lékaři jsou vzdělaní lidé, nenahraditelní odborníci v neurologii, operatéři jednoduše mistři . Není to útok nebo jejich znevažování, jen zjištění, že nemají dostatek informací o přírodní medicíně a jejímu fungování bez vedlejších účinků. Naštěstí se objevuje stále více lékařů, kteří cítí, že je něco důležitého odtrženo od procesu léčení. Častým argumentem těch ostatních je, jak umlčet řeči na toto téma, označit je šarlatánstvím.

Ale co lékař moderní medicíny Hippokrates, který řekl :

“Nechť je jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem“?

Že by se mýlil? Že by pohrdnul přírodními bioflavonoidy v zeleném čaji? Proč by byl nejslavnějším lékařem středověku a medici skládali právě Hippokratovu přísahu? Proč nehledal lék jen v chemické laboratoři? Proč říkal lidem, že podle toho, co jedí bude vypadat jejich zdraví? Označil by za šarlatánství používání koření kurkumy k léčbě rakoviny? Přešel by bez zájmu fakt, že tato rostlina při stresu vyplavuje látky se silným léčivým potenciálem, které aktivují proti rakovinové mechanismy v těle, zabíjí kmenové nádorové buňky a jsou úžasnou přírodní chemoterapií? Rozhodně by neignoroval ani kurkumu ani jiné silné biomechanismy v přírodě. Pojal totiž již tehdy léčení jako komplex a zdraví jako rovnováhu ladící s přírodou. Tehdy bylo ale patrně zdraví na přednějším místě, než miliardové zisky farmaceutických korporací dneška.

medical-1250589__180

Leave a Reply