PROČ NEEXISTUJE LÉK NA RAKOVINU.

directory-973992_960_720

 

Rakovina je v podstatě abnormálním růstem buněk, které se vymkly kontrole a nepodléhají přirozenému zániku. Poradí si s nimi lehce imunní systém. Denně tak likviduje u každého z nás 10000 až 100000 nenormálních buněk.

Pokud tato situace přetrvává, naše imunita je silná a rakovina nemůže propuknout. Lidské tělo je navrženo do podmínek rovnováhy, střídmosti, jednoduchosti, harmonie s ostatními a přírodou, které nepřipustí ani možnost, aby se rakovina vůbec objevila. Takhle to fungovalo v dávných dobách bez rakoviny, ale i dnes u lidí, kterým velí selský rozum a žijí, jedí, myslí, tráví volný čas jednoduše a střídmě.

 

Většina lidí se narodí se zdravým imunitním systémem, který pečlivě a systematicky zatěžují nezdravým jídlem, tvořeným z poloviny synteticky vyrobenou „hmotou“, jedy ve vakcínách, pilulkami ze zkumavek, chemií všeho druhu… to vše a mnohem více způsobuje nerovnováhu v těle, kyselost a tudíž záněty, infekce a jedy, které vytváří skládky odpadu. Když pak imunitní systém, přetížený těmito zbytečnými toxiny, potká například těžkou psychickou zátěž nebo virus, soustředí se na jeho likvidaci a nemá již sílu na běžnou údržbu těla, tedy ničení výše zmíněných abnormálních buněk. A to je přesně moment, kdy propuká nádorové bujení.

Rakovina je výsledkem dlouhodobého tlaku na omezené možnosti lidského organismu a sebedestrukce.

approval-15914_960_720

Pokud se nad tím zamyslíme, pak je jasné jednoduché řešení.

Vyčistit tělo od toxinů a začít žít, jíst a přemýšlet střídmě. Získat opět silnou imunitu a být osvobozen od strachu z nádoru.

ALE.

Člověk věří více všemu kolem, než svému zdravému rozumu a pak postupuje podle zaběhlých názorů a reklam. „Musí to být správně, když to říkají všichni, že jo.“ A pak se dějí věci.

Více jídla plného hormonů, geneticky modifikovaných surovin, syntetická farmaceutika vynášející ročně miliardy dolarů, vakcíny na očkování téměř všeho, voda plná hormonů a chemie, toxický kosmetický průmysl, stres, hektický život, povrchní dýchání, city i vztahy…

A výsledek? Každý třetí člověk na světě má diagnostikovánu rakovinu. Už tak skomírající a slabou imunitu si pak nechá ozářit nebo zničit chemoterapií. Většina takto nemocných nezemře na rakovinu, ale na důsledky její drastické standartní léčby. Lidé se zničenou imunitou totiž zabije i jindy banální chřipka.

 

Nenapadlo vás někdy, jak je možné, že v době kdy věda a technika dokáže neuvěřitelné, není stále lék na rakovinu?

Není divné, že do výzkumů léčby rakoviny se investovaly za půl století stovky miliard dolarů a výskyt rakoviny narůstá?

Víte, že největší světové zisky plynou z farmaceutických koncernů?

Přírodní léky na rakovinu nejsou uznávány, neboť na ně neexistují dostatečné studie. Chybí studie, neboť je záměrně nikdo nedělá. Nenesou peníze a navíc by ohrozily vzkvétající výnosnou chemii. Léky z přírody jsou totiž účinné a všude kolem nás.

 

Řešení je v každém člověku samotném, jeho zdravém selském rozumu, sebekázni, harmonii, návratu k jednoduchosti a ke své podstatě. Hýčkejte si silný imunitní systém, neoslabujte ho, naopak jej posilujte a o nic jiného se starat nemusíte. Silná imunita vás před rakovinou ochrání.

Ve starších článcích www.Halobio.cz najdete spoustu způsobů, potravin a vyzkoušených cest k posílení imunitního systému.

ribbon-148761_960_720

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply