JAK OBYČEJNÉ LNĚNÉ SEMÍNKO ZATOČÍ S RAKOVINOU ?

images

JAK OBYČEJNÉ LNĚNÉ SEMÍNKO ZATOČÍ S RAKOVINOU?

Lékařka a biochemička Johanna Budwigová dokázala, že je to možné vědecky i  prakticky. Vyléčila tisíce pacientů i ve 4. stádiu rakoviny, 90% nemocných na léčbu reagovalo pozitivně.  

Dr. Budwigová měla v roce 1951 přírodní lék na rakovinu a nikdo ho nechtěl. Byla mnohokrát nominována na Nobelovu cenu  a nikdy ji nedostala. Ponechme teď stranou důvody, kvůli kterým nebyla tato geniální žena doceněna a vraťme se k začátkům  objevu Dr. Budwigové. Přišla totiž při svých letitých výzkumech na to, že zdraví lidé měli v krvi daleko víc omega-3 nenasycených mastných kyselin, než lidé nemocní rakovinou.  Hledala proto perfektní potravinu, která by obsahovala Omega-3 a byla přitom dobře rozpustná v lidském organismu.  Ideálním řešením se ukázala lněná semínka.

Lněná semínka patří k nejstarší potravě lidstva.  Před konzumací musí být dobře rozemleta a ihned spotřebována. Nkdy je po rozemletí neskladujte ani v lednici.  Olej z lněných semen musí být panenský za studna lisovaný organický produkt, skladováný v tmavé nádobě a v lednici, jinak velmi rychle žlukne, pak by naopak člověku ublížil. Kupujte lněný olej v obchodech se zdravou výživou a to jen tehdy, pokud jej skladují v lednici.  Spojením lněných semínek, lněného oleje a tvarohu nebo jogurtu, našla Dr. Budwigová cestu k zaručenému vstřebání Omega-3 kyselin a esenciálních složek v lidském organismu.

Směsí tvarohu a lněného oleje vyléčila lidi nemocné rakovinou, cukrovkou 2.typu, kardio-vaskulárními chorobami a nemocemi jater. Těžce nemocným lidem, kteří nebyli schopni přijímat stravu ústy přikládala po dobu 30-ti  minut obklady z lněného oleje na nádory, do podpaží, třísel a na prsa, doporučovala i zadržové klystýry z lněného oleje. Po zlepšení  zdravotního stavu podávala směs pacientům po lžičkách.  Lžíci lněného oleje a tvarohu by podle Dr .Budwigové  měl  ostatně jíst denně každý z nás jako prevenci.

Rady a doporučení při přípravě směsi tvarohu a lněného semínka:

Lněné semínko rozemlete na mlýnku na mletí kávy nebo máku. Neskladujte pomleté semínko do zásoby!

Používejte organický tvaroh nebo jogurt, nejlépe tučnější (čím méně tuku, tím méně účinné).

Lněný olej kupujte jen za studena lisovaný, v obchodě kde jej uchovávají v chladícím zařízení a tmavé nádobě. Kvalitní má většinou i vyšší cenu.

Mixujte tyto 3 ingredience v poměru:

6 polévkových lžic tvarohu nebo jogurtu : 3 polévkové lžíce lněného oleje : 3 polévkové lžíce čerstvě mletých lněných semínek.

Nestačí jen ručně smíchat směs tvarohu a oleje, je třeba použít mixér a mixovat nejméně 2 minuty, potom rucně přimíchat rozemletá lněná semínka.

Směs můžete dochutit česnekem nebo kajanským pepřem

U těžce nemocných doporučuje Dr. Budwig prvních deset dní  poměr 1:1, tedy 1lžíce tvarohu : 1lžíce oleje: 1lžíce mletých semínek.

Nemocní lidé by měli denně konzumovat minimálně 160 gramů směsi. Je velmi nežádoucí jíst cukr, potraviny s vysokým obsahem sacharidů, maso, drůbež, ruby, vejce, máslo, umělé tuky, potraviny kontaminované pesticidy a chemikáliemi. Pijte hodně čisté vody a také čerstvě doma lisované šťávy z ovoce.

Více informací najdete v knize “ Lněný olej – Účinná pomoc při arterioskleróze, infarktu a rakovině“,  autorky Johanny Budwigové.

Leave a Reply