FAKTA O RAKOVINĚ

LM of malignant cancer cells from breast duct

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FAKTA O RAKOVINĚ !

Velká skupina lékařů, biochemiků a odborníků ve zdravotnictví se domnívá, že není nutné rakovinové buňky zabít (vzhledem ke klasicky používaným metodám při jejichž aplikaci jsou současně zlikvidovány i zdravé a potřebné buňky a tím nalomen celý imunitní systém, při léčbě rakoviny nepostradatelný). Věří totiž, že je lepší vrátit buňky do původní podoby tak, aby byly zase zdravé.

Spousta lidí namítne, že to nejde, protože je rakovina způsobena poškozením DNA buňky. Omyl. K tomuto poškození DNA dojde až je buňka rakovinná, je to až důsledek.

Dr. Rife byl první, kdo se pokoušel vrátit rakovinovou buňku do původní podoby. Věřil i v to, že změny uvnitř buňky v rakovinnou způsobují viry, bakterie, plísně, kvasinky a parazité. Bylo mu jasné, že dostat mikroorganismy z buňky, znamená navrátit buňku do původní podoby, ale neznal mechanismus. Za pomoci posílení imunitního systému a hormonální rovnováhy, likvidace virů bakterií, plísní, kvasinek a parazitů je možné navrátit pacientům zdraví bez poškození dalších životních funkcí organismu.

Výše zmíněné mikroorganismy se zjednodušeně řečeno zachycují na glukóze, která je krví vedena do orgánů, kradou tak tělu potravu, vylučují toxiny( mykotoxiny) a tak způsobují překyselení organismu, který pod tímto útokem slábne. Zesláblé buňky nemají dostatečnou buněčnou energii a to je hlavní průšvih rakoviny. Slabá buňka znamená slabé orgány, což znamená podlomený imunitní systém. Pokud je imunitní systém naopak silný, zabijí rakovinové buňky poměrně rychle, takže rakovina nemůže být v takovém případě diagnostikována, i přesto že se zde chvíli buňky rakoviny vyskytovaly.

Za příčiny vzniku rakoviny lze považovat prakticky vše, co oslabí imunitní systém, který tak zastaví likvidaci „nepřítele“ v těle ( hormonální nerovnováha, zejména dominance estrogenu, podle některých průzkumů má člověk v těle až kilogram mikrobů, strava způsobující vysokou kyselost organismu, geneticky modifikované potraviny…….)

CO DĚLAT?

…zabít nezvané hosty uvnitř buněk rakoviny a dát jí tak šanci stát se opět zdravou.

…zlikvidovat mikroorganismy a parazity i v orgánech a v krevním řečišti (tinktura z ořešáku amerického, Zapper a daší)

Doporučuji články ing. Bláhové zveřejněné na komputeru i její rady, jak tělo zbavit mikroorgnismů.

…vyčistit játra a střeva od uzazenin a nánosů (očista přírodními produkty jako je klystýr, kávový výplach střev, pomocí citronu, na internetu najdete spoustu zajímavých receptů na očistu střev)

…cvičit, třeba i kratší dobu, pokud jinak zdravotní stav nedovolí a pomoci tak okysličit buňky

…velmi důležitá je rovnováha hormonů, zejména zvýšené množství estrogenů v těle souvisí se zvýšeným rizikem zejména rakoviny prsu, dělohy, vaječníků, prostaty, ale i jater atd. (Myomin a Angiostop, bylinné extrakty z USA, http://www.ChiUSA.cz)

…postarat se o dostatek nutričních látek, podpořit maximálně imunitní systém (syrové chemicky neošetřené ovoce a zelenina, dostatek vitamínů, minerálů a stopových prvků.

…pozitivní mysl a silná vůle zabojovat

Dobré rady!

Nechejte rakovinu vyhladovět! Jednodenní občasné půsty a jinak tepelně neupravená strava bez cukru, mouky, soli, mléka a mléčných výrobků nedají zhoubným buňkám z nich vytvořený cukr. Na glukóze buňky žijí a rostou, mají totiž na glukózu mnohem více receptorů, než zdravé, ale bez ní „zemřou hlady“!

Pozn. Výjimkou je snad jen tvaroh v receptuře na velmi silný alternativní prostředek doktorky J.Budwig, ve spojení se lněným olejem se jeho chemické složení naprosto změní.

Nejezte maso a výrobky z masa!

Pijte jen čistou vodu a vodu s citrónem!

Cvičte, pokud je to jen trochu možné!

Žádný alkohol, cigarety, drogy…..!

Berte rakovinu jako výzvu ke změně sama sebe a ke změně svého životního stylu.

Leave a Reply