ROLE ESTROGENU V DRAMATU RAKOVINY U ŽEN I MUŽŮ.

chi-formula-myomin_md

Estrogen je hormon, který se vyskytuje v těle žen i mužů. Je pro zdravé fungování organismu prospěšný do té doby, než se jeho množství vychýlí z normálu a je ho v těle nadbytek. Pak vzniká dominance hormonu estrogenu a ta se vždy podepíše na našem zdraví. Jak? Především se vysoká hladina estrogenu podílí na vzniku rakoviny. Nejde jen o rakovinu prsu, vaječníků, dělohy, prostaty, varlat, ale je i příčinou rakoviny jater a mnoha dalších orgánů v lidském těle. Cysty a myomy na vaječnících, v děloze, v prsu, ledvinách…mají stejnou příčinu, dominanci hormonu estrogen, stejně jako Hashimotova tyreoidida, snížená hladina hormonu štítné žlázy, hypoglykemie a některé kardiovaskulární potíže. Nadbytečný estrogen spouští rovněž proces osteoporózy (odvápnění kostí). Jeho vysoká hladina zadržuje vodu v organismu, snižuje schopnost adekvátně reagovat na stres, vyvolává psychickou nestabilitu, snižuje sexuální vitalitu atd.

Co je příčinou vysoké hladiny estrogenu v organismu?

Příčin je několik. Mezi nejvýznamnější patří v dnešní době bezesporu XENOESTROGENY, což jsou vlastně chemické látky, které dokáží napodobit vlastnosti našeho přírodního estrogenu tak dobře, že je náš organismus nedokáže rozpoznat. Tak se nepozorovaně naváží na receptory estrogenu a tělo na ně reaguje stejně, jako na vlastní estrogeny. Xenoestrogeny jsou v dnešní době všude, patrně se jim nelze vyhnout zcela, rozhodně je můžeme eliminovat. Najdeme je v neorganické zelenině a ovoci v podobě pesticidů, v potravinových barvivech, v konzervačních přípracích, ve mase ryb, dobytka a drůbeže chovaných na velkých farmách, v produktech z nich prodávaných, v mléce hormony napíchaných krav, výčet potravin by mohl být samozřejmě delší. Xenoestrogeny jsou však i ve sprejích, kosmetice, opalovacích krémech, v šamponech, kondicionérech, v pracích prostředcích, avivážích, v produktech vyrobených z PVC….

Antikoncepce a hormonální léčba vůbec je další příčinou dominance estrogenu. Nedostatek pohybu a obezita je v estrogenovém šílenství kapitolou sama o sobě. Nejvíce estrogenových receptorů je totiž uloženo v tělesném tuku. Čím více tuku, tím více receptorů estrogenu a logický nárůst hladiny tohoto hormonu v těle. Nejvíce těchto receptorů je uloženo v podkožním tuku, v játrech, cévách, prsou, plících, prostatě, v kůži, střevech a srdečním svalu.

Lékaři se snaží podávat uměle vytvořené léky na vybalancování estrogenu, ale každý organismus reaguje na pro tělo nepřirozenou léčbu po svém. Výsledkem je většinou jen dočasné utlumení problému, bohužel s o to většími následky zcela rozladěného hormonálnímu systému těla v podobě nemoci.

Americký lékař T. Chi PhD. doporučuje všem ženám i mužům laboratorní testy ukazující skutečný stav a hormonů v těle. Běžné testy prováděné u mužů, zjišťují obvykle jen hladinu hormonu testosteronu, je třeba požádat svého lékaře o test na estrogen a další hormony speciálně. Ačkoliv i informace o sníženém množství testosteron automaticky signalizuje, že je naopak estrogen zvýšen. Doktor Chi zkoumal dlouhá léta estrogen jako jednu z příčin rakoviny, získal obrovské zkušenosti, statistiky a vyvinul i speciální recepturu přírodní směsi bylin, která dokáže ovlivnit synergický nárůst estrogenu v procesu přirozené biosyntézy estrogenů v lidském těle. Jeho bylinné kapsle Myomin dokáží inhibovat enzym aromatázu a tím zvrátit zvýšení hladiny estrogenů v těle. Doporučuji video (v anglickém jazyce) nebo přečíst volný překlad do češtiny umístěný pod videem na www.FamatUSA.cz . Na stejné Webové stránce lze objednat Myomin. Rozhodně si na výše jmenovaném webu přečtěte zkušenosti lékařů v USA, kteří Myomin svým pacientům doporučují , neboť je účinný a bez vedlejších účinků. Tělo si dokáže s přírodním produktem poradit, nedokáže však správně absorbovat uměle vyvinutou a tudíž pro tělo neznámou látku, která má navíc vedlejší účinky.

Byla jsem šokována, když doktor Chi na své přednášce v californském Anaheimu mimo jiné zmínil věk své nejmladší pacientky s vysokou hodnotou estrogenu a menstruační periodou. Bylo jí 5 let!

Jedna odpověď na “ROLE ESTROGENU V DRAMATU RAKOVINY U ŽEN I MUŽŮ.

  1. Pingback: ROLE ESTROGENU V DRAMATU RAKOVINY U ŽEN I MUŽŮ. | ChiUSA·

Leave a Reply