VYSOKÝ KREVNÍ TLAK SROVNÁ „HYPERTINE“ OBSAHUJÍCÍ KOČIČÍ DRÁP NEBOLI UŇA DE GATO.

chi017-chi-enterprise-hypertine-120ct

Krevní tlak je tlak krve na stěnu cévy, kterou protéká. Tlak měřený ve fázi vypuzovací se nazývá systolický a jeho normální hodnoty jsou mezi 90-119. Tlak měřený ve fázi, kdy krev plní srdeční komoru, se nazývá diastolický a jeho normální hodnoty jsou mezi 60-79.

Vysoký tlak 140/90 a více, hypertenze, ohrožuje cévy , srdce a život pacienta.

Předstupeň hypertenze je tlak s hodnotami 120-139/80

Nízký tlak 89/60 a méně, hypotenze, se projevuje pocitem chladu, malátností, závratěmi, sníženou energií.

Trvale snížit vysoký krevní tlak je velký problém, někdy se to podaří dočasně za cenu snížení funkcí jiných orgánů a se zatížením ledvin jakousi chemickou pilulkou z laboratoře.

HYPERTINE

je naturální 100% přípravek, který snižuje spolehlivě, trvale a bez vedlejších účinků krevní tlak. Tato směs přírodních výtažků má synergický účinek.

Obsahuje totiž rostlinu u nás známou jako Uňa de Gato, Vilcacora, Řemdihák plstnatý neboli Kočičí dráp, která má kromě proti rakovinových účinků silný vliv na snížení krevního tlaku, zvláště dobře účikuje s Gumojilmem jilmovým, Cassia obtusifolia a prunellou vulgaris, všechny totiž silně snižují hypertenzi a jsou v kapslích Hypertine obsaženy.

1-2 kapsle dvakrát denně vyřeší celý problém vysokého tlaku jednou provždy. Většina pacientů ve Spojených státech amerických užívajících Hypertine kapsle cítila snížení krevního tlaku již během několika dní. Do 6-ti týdnů se jejich tlak stabilizoval na normálních hodnotách a po poradě s jejich ošetřujícím lékařem byli schopni zcela vysadit předchozí medikamenty.

O více informací a objednávku můžete napsat na email: FamatUSA@gmail.com

Leave a Reply