CHCETE ZABÍT RAKOVINU? JEZTE JÁDRA Z MERUNĚK.

fruit-386594_640Edward Griffin napsal knihu „Svět bez rakoviny“.

Napsal ji poté, co zkoumal život  přírodního kmene Hunza. Nikdo z příslušníků tohoto národa totiž nikdy netrpěl rakovinou. Jejich strava obsahovala 200 krát více vitamínu B 17, než jak je tomu u národů civilizovaných. Hunzové jedli převážně meruňky, meruňková jádra a pokrmy z připravované z meruněk.

B 17  jako vitamín popsal biochemik doktor Ernst T. Krebs a nazval jej Laetrile, amygdalin, který se právě v meruňkových jádrech nachází v největší koncentraci.

Vitamín B 17 si rakovinové buňky v těle vyhledají, neboť milují cukr a meruňková jádra právě glukózu obsahují. Pak dojde k chemické reakci, při které jsou zaměřeny a zničeny pouze buňky rakoviny pomocí molekul kyanovodíku a molekul benzaldehydu, které meruňková jádra také obsahují. Celý tento proces je znám jako selektivní toxicida.

 Dr. Krebs doložil důkazy o účinnosti vitamínu B 17  při prevenci a léčbě rakoviny, posílení imunity a patrně finančně vyděsil farmaceutické korporace, neboť jej prohlásily okamžitě za jedovatý. Pamatuji se, že jsme jako děti rozbíjely meruňková jádra a jedly.  Všichni jsme přežili.  Jedl je dokonce i můj praděda a dožil se věku přes 90 let. Samozřejmě, že je třeba začít s pojídání semen meruněk postupně, jsou hořká a je možné je nasekat do salátu nebo jíst jen v přírodní podobě, zpočátku 3-5 jader 2 krát denně. Postupně přidávejte, ale nepřekračujte 16 – 40 jader denně (podle tělesné váhy). V užívaní dělejte několika týdenní přestávky.

POZOR!!!!!!!

      B17 způsobuje nízký tlak!

      Působí na ředění krve!

      Nebrat nikdy s probiotiky!

      Nekombinujte s jinou alternativní léčbou!

 

Při této metodě je velmi účinné jíst jen syrovou stravu a dbát na dostatek zinku, vitamínu C, manganu, hořčíku, selenu, vitamínů B6, B9, B12, A, E, které zvyšují účinnost  vitamínu B17.

                           fruits-374750__180

 

Normal
0

false
false
false

EN-US
JA
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:“Table Normal“;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:““;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin:0in;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:Cambria;
mso-ascii-font-family:Cambria;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Cambria;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

Leave a Reply