MÁTE OSLABENOU IMUNITU? TRÁPÍ VÁS ČASTÉ NACHLAZENI, ANGÍNY A CHŘIPKY?

exclamation-48283_640VŠICHNI MÁME V TĚLE „VNITŘNÍ VYSAVAČ“, KTERÝ JE VYBAVEN FILTRY, TY ZACHYCUJÍ VŠE, CO DO ORGANISMU NEPATŘÍ. TYTO FILTRY JSOU V TĚLE DOKONALE NAVRŽENY K NEKONEČNÉMU ČIŠTĚNÍ VEŠKERÉ NAŠÍ KRVE.

Ano, řeč je o játrech. Játra jsou nejdůležitějším a největším orgánem látkové přeměny.

Játra mají v dnešní době spoustu práce. Vyčistit krev od všeho, čím je zanešená i krev „spořádaného“ vegana (smog z ovzduší, plastiky, hormony, znečištěný vzduch, hormony a těžké kovy ve vodě….) není žádná legrace. Dokážete si představit dřinu jater u běžného konzumního člověka, natož u narkomana, alkoholika? A záruční lhůta jaterních filtrů? Kolik toho vydrží?

To, že jsou játra přetížena pozná každý z nás. Opakované rýmy, anginy, chřipky jsou prvním projevem snížené imunity, pozdějším projevem je například rakovina. Možná vás to překvapí, ale i za zhoršením zraku stojí často problém s játry.

Tím to pro játra nekončí. Jsou totiž zodpovědná i za výrobu žluči a velmi důležitých lipidů cholesterolu, za přeměnu hormonů a mnoha dalších.

Tisíce let staré systémy medicíny považují játra za stěžejní orgán určující zdraví člověka. Tvrdí, že pokud nejsou játra v pořádku, není nic v těle v pořádku.

Proto je dobré zajít k lékaři na krevní testy, které ukáží vaše hodnoty cholesterolu, bilirubinu, metabolických enzymů, lipidů, triglyceridů…tedy stav vašich jater.

Jak neškodit játrům?

Omezte chemicky ošetřené, vyrobené a upravené poživatiny!

Pozor na farmaceutické léky. 900 druhů těchto léků na trhu poškozuje játra jako vedlejší účinek!

Játra ničí lepek z pšenice, žita, ječmene, ovsa a špaldy!

Vyhněte se drogám, alkoholu, cigaretám a podobným toxinům!

SPECIÁLNÍ POZOR NA CUKRY A SACHARIDY!

Vyhněte se jim! A to včetně kukuřičného sirupu, který je v ČR přidáván i tam, kde byste to nečekali. Velkým obloukem rovněž kolem agáve, medu, splendy a přemíry ovocných šťáv. Cukr a sacharidy (bílá mouka, bílá rýže, bílý chleba…) jsou totiž schopny zlikvidovat játra naprosto stejně jako alkohol, způsobit ztučnění jater a dokonce nastartovat cukrovku typu 2. Snažte se nepřijímat více jak 20g fruktózy denně (na internetu naleznete spoustu stránek s tabulkami jednotlivých potravin a jejich obsahu fruktózy).

Jak játrům pomoci?

PIJTE HODNĚ ČISTÉ VODY!!! Nedostatečný pitný režim je často alfou a omegou jaterních problémů a jejich následných projevů.

Jezte zeleninu artyčok, které se říká balzám jater!

Tmavě zelené listy zeleniny a salátů a červená řepa jsou pro játra vynikající!

Játra podporuje kombinace potravin: olivový olej, česnek, citron, kurkuma, jablečný octet (mimochodem je to perfektní domácí zálivka na salát).

Dopřejte si dostatek syrového kvašeného zelí, mořských řas, avokáda, borůvek, malin, ostružin, slunečnicových a chia semínek, kajenský pepř, zázvor a skořici.

CVIČTE, HÝBEJTE SE, BUĎTE AKTIVNÍ!

Zbavte se obezity!

Jaro a léto jsou nejvhodnějším obdobím pro podporu jater.

Vynikajícím pomocníkem při prevenci i regeneraci poškozených jater je bylinná směs v kapslích doktora Chi, s názvem LIVER CHI, kterou podrobil ve svých laboratořích mnoha testům s vysokými účinky. Podrobnosti a informace o možnosti objednání naleznete na: http://www.ChiUSA.cz

chi-formula-liver_ch_mdi

Jedna odpověď na “MÁTE OSLABENOU IMUNITU? TRÁPÍ VÁS ČASTÉ NACHLAZENI, ANGÍNY A CHŘIPKY?

  1. Pingback: MÁTE OSLABENOU IMUNITU? TRÁPÍ VÁS ČASTÉ NACHLAZENI, ANGÍNY A CHŘIPKY? | ChiUSA·

Leave a Reply