PIJETE MÁLO VODY? POZOR NA RAKOVINU A JINÉ MIZÉRIE!

drop-of-water-261860__180

PIJTE VODU I KDYŽ NEMÁTE ŽÍZEŇ! NEMYSLETE SI, ŽE TĚLO BEZ POCITU ŽÍZNĚ NEPOTŘEBUJE VODU. TO JE VELKÝ OMYL.

Nedostatek vody v organismu totiž podporuje infekce, infekce mohou způsobit rakovinu.

Dehydratace je problém i pro očistu těla, která potřebuje cirkulaci vody v organismu. Bez vody neodchází nečistoty a chemikálie z těla, usazují se a hromadí a rakovině se na takové skládce vnitřního marastu daří náramně dobře.

Nedostatek vody způsobuje rovněž příliš hustou krev a její zhoršenou cirkulaci, potíže s žilním systémem a krevním tlakem.

Pokud v organismu převažují minerály (hliník z vody z vodovodu, fluor, chlór), ale buňkám chybí voda, pak lidé trpí vysokým tlakem a otoky.

Pokud máte naopak tlak nízký, slabý krevní a endokrinní oběh a jste malátní, zřejmě potřebujete minerály doplnit ( minerální vody). V těchto případech může být na vině i dlouhodobé pití vody destilované, vody reversní osmózy nebo vody chemicky ošetřené.

Dehydratace je často příčinou močových a ledvinových kamenů, dokonce i mozkové příhody. Pokud trpíte bolestmi hlavy, únavou, ospalostí, zácpami, špatně se koncentrujete a jste malátní, pak je třeba zvýšit příjem tekutin.

Dehydratace vzniká nízkým příjmem tekutin nebo naopak větším výdejem (průjmy, zvracení, pocení). Zvláštním případem je cukrovka, kdy nemocný může vypít i 5 litrů vody a přesto je dehydrovaný.

Voda také odchází z těla v podobě páry při mluvení a výdechu. Pozor na kávu, čaj i zelený, Coca-Colu a ostatní kofeinové nápoje, pivo, diuretika a jiné močopudné prostředky, které odvádí z těla více vody, než je zdrávo.

Na opravdu velký nedostatek vody nás upozorní žízeň , tmavá moč nebo škytavka.

Lidské tělo je tvořeno z 60%-70% vodou! Každá buňka obsahuje vodu. Nakonec i život na Zemi vznikl ve vodě.

PIJTE MINIMÁLNĚ 2 LITRY VODY DENNĚ!

Pijte v rovnoměrných dávkách během celého dne.

Když nemá motor automobilu vodu, zadře se. A to je plech.

Co se asi pak děje bez vody v lidském těle?

water-663100_640

Leave a Reply