REISHI JE V JAPONSKU A ČÍNĚ OFICIÁLNĚ POVOLENA JAKO LÉK PROTI RAKOVINĚ.

baumschwamm-770054__180

Dokáže zlepšit imunitu a zabíjet nádorové buňky!

Reishi nebo-li Gadonoderma Lucidum je léčivá houba, choroš, která roste na tvrdém dřevě odumřelých stromů.Reishi je velmi bohatá na beta glukany, aminokyseliny, germanium, stopové prvky a další.

Aktivní složky Reishi jsou spory, práškovitá část plodnice houby, která je původně určena k rozmnožování. Získání dostatku spor z Reishi je velmi nákladné a náročné a proto i vzácné. Spory Reishi tlumí výskyt a růst nádorů a tvorbu metastáz bez vedlejších negativních účinků a je doporučována i při probíhající chemoterapii a ozařování.

Nedávné japonské studie prokázaly 84% protinádorovou aktivit. Studie z nemocnice ve Fujian zveřejnila výsledky úspěšnosti podávaní spor Reishi s účinností 84% , nemocnice Guangdong hlásila úspěšnost u 81% případů.

Reishi je efektivní i při léčbě bronchitidy, rozedmě plic, respiračních potíží a tuberkulózy.

Celý protinádorový mechanismus spočívá ve zneškodnění telomerázy, enzymu, který je v normální buňce neaktivní. V nádorové buňce však řídí replikaci. Spory Reishi replikaci blokují zničením telomerázy.

Tajemství zdraví a dlouhověkosti obyvatel Východu tkví právě v každodenním užívání Reishi. Japonci a Číňané dobře vědí, že kdo užívá celý život Reishi neonemocní , stárne pomalu a netloustne!

Reishi Spore Extract

je jedním z nejlepších doplňků při prevenci a podpoře léčby rakoviny. Na získání 1g Reishi Spore Extraktu je třeba 1kg houby Reishi! Proto má 75 krát větší účinnost, než ostatní produkty získané z Reishi.

Vice infirmací a možnost objednání naturálního 100% produktu Reishi Spore Extract v kapslích najdete na: http://www.ChiUSA.cz

REISHI

Jedna odpověď na “REISHI JE V JAPONSKU A ČÍNĚ OFICIÁLNĚ POVOLENA JAKO LÉK PROTI RAKOVINĚ.

  1. Pingback: REISHI JE V JAPONSKU A ČÍNĚ OFICIÁLNĚ POVOLENA JAKO LÉK PROTI RAKOVINĚ. | ChiUSA·

Leave a Reply