ÚSPĚŠNÝ LÉKAŘ, KTERÝ LÉČÍ RAKOVINU INJEKCEMI S ROZTOKEM JEDLÉ SODY!

syringe-417786__180

Italský lékař TULLIO SIMONCINI vyléčil prvního onkologického pacienta, kterému vpíchnul roztok hydrogenuhličitanu sodného přímo do nádoru, v roce 1981. Tento pacient se stále těší dobrému zdraví.

 

Jedlá soda neboli sodium bikarbonáte (NaHCO3), která se mimo jiné používá i jako prášek do pečiva, je základní surovinou pro výrobu roztoku hydrogenuhličitanu sodného, který musí být ředěn v různém poměru podle typu nádoru. Doktor Simoncini je přesvědčen, ze v každém nádoru je přítomna houba, která podporuje jeho existenci a růst. Právě roztok hydrogenuhličitanu sodného je dosti odolný a schopný proniknout do nádoru rychle, tyto houby zničit a nádor rozložit.

baking-soda-768950__180

Pokud je nádor lokalizován tak, že jej není možno dosáhnout injekčním vpichem, pak doktor Simoncini vpravuje hydrogenuhličitan sodný pomocí katétry konkrétní tepnou, která jej k rakovině přivádí a rozpouští ji. V některých případech dopravuje roztok do trávicího ústrojí ústy přes žaludek, klystýry nebo tampóny do dělohy.  Přímo na kůži aplikuje roztok u pacientů s rakovinou kůže a psoriázou.

Léčbu je nutno provádět pod dohledem lékaře!

Doktor Simoncini aplikuje léčbu 6 dní, dalších 6 dní  pauza a následnými 6-ti dny léčbu uzavírá. Tato metoda je rychlá, bezbolestná, účinná, s minimálním rizikem, bez vedlejších účinků.

Doktor Simoncini je pronásledován a perzekuován ve vlastní zemi. Byl několikrát za svoji léčbu vězněn, prohlášen za šarlatána a byla mu znemožněna praxe.  Léčí dál, ačkoliv nesmí tuto metodu léčbou nazývat. Proč?

Zkuste si představit, co by znamenalo přijmout léčbu Simonciniho za oficiální, když náklady na vyléčení jednoho  pacienta stojí 3 dolary? Tradiční onkologická léčba jednoho pacienta totiž přijde na 350000 dolarů, zaměstná spoustu zdravotnických pracovníků a přináší pohádkové finanční zisky!

Informace o doktoru TULLIO SIMONCINI z Říma jsou k dispozici všude na internetu spolu s možností kontaktu na něj. Prostřednictvím http://www.Youtube.com je k dispozici i několik veřejně dostupných videí, která zachycují provádění této metody přímo v praxi.

people-219985__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

bio-42609_640

Leave a Reply