5 000 LET STARÁ KYSELÁ ZÁLEŽITOST!

cure-297557_640

HYPPOKRATES, OTEC MEDICÍNY, LÉČIL RÁNY, TRÁVÍCÍ ORGÁNY, KŮŽI I CUKROVKU KYSELÝM VÍNEM NEBO-LI OCTEM!

I dnes je ocet léčivý i užitečný, zejména jablečný ocet v přírodní bio kvalitě.

Jablečný ocet prochází přirozenou fermentací jako jablečný mošt. Na rozdíl od ostatních octů pak není filtrován a pasterizován. Obsahuje naturální „octovou matku“, což je usazenina na spodu sklenice jablečného octa, pavučina netoxického slizu „hodných“ kvasinek a bakterií, která je dokladem nejlepší kvality.

bottle-589__180

Co je na jablečném octu tak impozantního?

Diabetici pozor! Jablečný ocet snižuje krevní cukr až o 34% a koriguje inzulín. 2 lžíce jablečného octa rozředěného ve velké sklenici vody denně a můžete dostat cukr pod kontrolu. Nemusíte jej pouze pít, přidejte jablečný ocet třeba do zálivky na salát.

POZOR. KAŽDÝ OCET SE MUSÍ ŘEDIT VODOU! NEZŘEDĚNÝ OCET BY MOHL POLEPTAT VNITŘNÍ ORGÁNY.

Na střeva a trávení vůbec je jablečný ocet specialista. Dokáže upravit mikroflóru střev do optima, zlikvidovat bakterie a patogeny, zmenšuje účinky i bakterie E.Colli, ulehčuje trávení jídla, zlepšuje nadýmání, křeče v břiše, detoxikuje.

Na hubnutí má jablečný ocet obrovský vliv, zlepšuje trávení a vyvolává pocit sytosti. 2 lžíce jablečného zředěného octa pijte nebo přidávejte do syrového jídla.

Snižuje zahlenění dutin.

Srdce a oběhový systém rozhodně jablečný ocet uvítá. Je prokázáno, že snižuje krevní tlak, špatný cholesterol a hladinu triglyceridů.

Proti rakovinový efekt jablečného octu spočívá v jeho schopnosti ničit buňky rakoviny a zmenšovat nádor.

Na bolest v krku je dobré kloktat jablečným octem smíchaným s teplou vodou v poměru 1:3.

Kožní neduhy, kousnutí hmyzem, spálení, podráždění kůže, plísně na nehtech a jiné – lázně a obklady z jablečného octa a vody.

Bradavice – vatový tampón namočit do octa a přiložit na bradavici přes noc.

Vaření a pochutina v kuchyni do zálivek, marinád a k dochucení jídla.

Osobní hygiena a kosmetika – oplachování vlasů, čištění pokožky, akné, deodorant, bělení zubů, po holení, dezinfekce a pachy nohou…

V domácnosti se hodí na úklid, dezinfekci, na mytí ovoce a zeleniny, proti hmyzu, regulaci plevelů, neutralizaci pachů, na praní, čištění skvrn, …..

Jablečný ocet používejte jako potravinu a lék.

Bílý destilovaný ocet k úklidu a čištění.

bio-42609_640

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

Leave a Reply