ŠESTNÁCTIGRAMOVÁ MRŠKA VÁM MŮŽE PĚKNĚ ZKOMPLIKOVAT ZDRAVOTNÍ STAV!

neck-780166_640

POZORUJETE NĚKTERÉ Z TĚCHTO PŘÍZNAKŮ U SEBE NEBO U SVÉHO PARTNERA:

únava, zvýšená citlivost na chlad, zácpa, suchá kůže, přibývání na váze, oteklá tvář, bolesti hlavy, chrapot, svalová slabost, zvýšená hladina cholesterolu v krvi, bolesti jakéhokoliv druhu, bolest, ztuhlost nebo otok kloubů, řidnoucí vlasy, pomalejší srdeční frekvence, skleslá nálada, zhoršená paměť, akné, menší výdrž a energie, předčasné šedivění?

Pokud registrujete několik z výše uvedených symptomů, pak patříte k velkému procentu lidí, kteří netuší, že trpí hypotyreózou neboli nedostatečnou funkcí štítné žlázy.

Požádejte svého lékaře, aby vám nechal udělat speciální vyšetření a testy na funkci štítné žlázy.

Štítná žláza je citlivá na životní prostředí, chemické látky a léky, které mohou ovlivnit její správnou funkci.

Štítná žláza je umístěna v přední části krku, pod ohryzkem. Je to velmi malá žláza s vnitřní sekrecí vylučující hormon tyroxin a další důležité hormony, její fungování se neobejde bez jódu, selenu, vitamínu B, zinku a oxidantů. Bez její dobré funkce není organismus zdravý, látková výměna je oslabena a celé tělo strádá. Mezi první příznaky patří únava a přibývání na váze.

Co s tím?

Eliminujte jídla obsahující lepek (gluten)!

Jezte denně alespoň 3 brazilské para ořechy, obsahují selen!

Doplňujte omega3 kyseliny nebo jezte lososa!

Doplňujte alespoň 10 000 jednotek vitamínu D3, nejlépe rozpustný pod jazyk!

Jezte mořské řasy, listy petržele a pampelišky, mrkev, špenát, syrovou kapustu, sladké brambory, kokosový olej!

Pijte filtrovanou vodu bez chlóru a jiných chemikálií, které blokují jód!

Choďte do sauny, čistěte organismus, používejte Epson sůl do koupele.

Pobývejte často v přírodě!

Eliminujte stres a zhluboka dýchejte!

Vyhýbejte se toxinům, drogám, kouření a zakouřenému prostředí, sójovým bílkovinám, pesticidům, jezte jen potraviny v bio kvalitě. Pryč od potravin, vody a nápojů v plastech a konzervách, uklízejte bez chemie, používejte nechemickou přírodní kosmetiku a hygienické potřeby.

Požádejte lékaře, aby vám nechal udělat krevní testy na TSH, T4, T3, TPO, TgAb a vyšetření štítné žlázy ultrazvukem.

Až bude vaše štítná žláza v pohodě, budete se cítit i vy skvěle!

baby-boomer-442252__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

bio-42609_640

Jedna odpověď na “ŠESTNÁCTIGRAMOVÁ MRŠKA VÁM MŮŽE PĚKNĚ ZKOMPLIKOVAT ZDRAVOTNÍ STAV!

  1. Pingback: ŠESTNÁCTIGRAMOVÁ MRŠKA VÁM MŮŽE PĚKNĚ ZKOMPLIKOVAT ZDRAVOTNÍ STAV! | ChiUSA·

Leave a Reply