TĚŽKÉ KOVY LIKVIDUJÍ LIDSTVO! V KRVI NOVOROZEŇAT JE PRŮMĚNĚ 280 TOXINŮ JEN PŘEVZATÝCH OD MATKY! ZPŮSOBUJÍ RAKOVINU!

periodic-table-42115_640

 

W. A. MOZART MĚL SYFILLIS, LÉKAŘ MU PODÁVAL LÉK S OBSAHEM RTUTI, TA JEJ PŘIPRAVILA O ŽIVOT.

Rtuť je obsažena v každé amalgamové zubní plombě, z ní se rtuť uvolňuje postupně. Rtuť patří do rodiny těžkých kovů, které ohrožují naše zdraví a životy. Jen pro ilustraci příklad: množství rtuti velikosti zrnka soli v obrovském bazénu vody je silně jedovaté.  Pozor na očkovací látky, rovnátka z kovu, kovové části zubních můstků a implantátů.

Olovo je dalším strašákem moderní civilizace. Zvýšená hladina olova v těle způsobuje osteoporózu, bolesti kloubů a narušuje tvorbu červených krvinek. Olovo najdeme ve výrobcích z pryže, olovnatém benzínu, v barvách, v bateriích.

Kadmium ničí ledviny, je obsaženo v kouři a nebezpečí číhá i na kuřáky  “z druhé ruky“.

Hliník má prokazatelný vliv na výskyt Alzheimera a Parkinsona. Nepoužívejte aluminiové folie a hliníkové nádobí. Dejte si pozor na kosmetiku s obsahem hliníku, zejména na antiperspiranty, které jsou díky obsahu hliníku vstupenkou k Alzheimeru.

Nikl je karcinogenní. Přidává se do nátěrů kovů, používá při výrobě šperků.

Arzenik je jed, který se vyskytuje v pesticidech.

toxic-28714_640

 

Těžké kovy jsou v čistících prostředcích, v umělé hmotě kolem nás, včetně hraček (pozor na hračky z ČÍNY). Bohužel jsou i v pitné vodě, jedovatý fluor a plastické láhve toxicitu jedy jen násobí. Nepoužívejte termosky, vyhýbejte se plechovkám s konzervovaným jídlem nebo tekutinami.  Pozor na ryby, dnes je v každé rybě rtuť. Výjimkou je možná jen aljašský volně žijící losos.

Používejte sklo a porcelán, vařte ve smaltovaných nádobách a z nerez oceli. Jezte zdravé syrové potraviny v bio kvalitě bez pesticidů a herbicidů. Doplňujte omega 3 kyseliny.

 

Příznaky otravy těžkými kovy:

-fialové, modré nebo černé proužky na nehtech

-podívejte se do zrcadla, zvedněte jazyk a zkontrolujte, zda nemáte na spodní straně jazyka tmavá modro fialová až černá místa, většinou se objevují podélně prostřední partie.

-můžete být i unaveni, trpět bolestmi hlavy, zastřeným viděním

-těžké kovy jsou často skryty za bolestmi kloubů, cukrovkou, ženskými problémy, cystami, lupusem, depresemi.

-těžké kovy poškozují střevní mikroflóru, jsou příčinou rakoviny, srdečních chorob, žilních trombóz, nemocí respiračních a imunitních, oxidačního stresu buněk.

 

Detoxikace neboli odstranění toxinů z těla je náročné, neboť při uvolnění jedů propukají infekce a lidé se leknou a čištění často zastaví. Fakt je ten, že pokud vydrží, až se dostanou nahromaděné těžké kovy z těla, pak už je dosud neléčitelná infekce či neduh, lehce vyléčitelný. Detoxikaci provádějte opatrně a pomalu, aby vyplavení jedů nebylo příliš rychlé a zatěžující pro organismus.

Pro detoxikaci je vhodný medvědí česnek, koriandr, glutation, mořské řasy, zejména chlorela, vysoké dávky vitamínu C, selen. Pokud máte možnost, použijte každý večer na 20 minut infrared saunu-kabinu, která je ideální pro odstranění těžkých kovů.

Ke špičkovým přípravkům detoxikace organismu patří i Metal Flush.

METAL FLUSH je bylinný doplněk, který na sebe váže těžké kovy a vylučuje je močí a stolicí. Potřebné minerály a vitamíny ponechává nedotčené, nemá vedlejší účinky a obnovuje i poškozená játra. Je bezpečný i pro děti starší  tří let. Vynikající výsledky se dostaví po 5 měsících užívání Metal Flush kapslí. Více informací najdete na www.ChiUSA.cz

Doporučuji vám udělat si odborný kineziologický test, rozbor vašich vlasů napoví také hodně o toxickém zatížení ve vašem těle.

MetalFlush

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

bio-42609_640

 

 

Normal
0

false
false
false

EN-US
JA
X-NONE

/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:“Table Normal“;
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-priority:99;
mso-style-parent:““;
mso-padding-alt:0in 5.4pt 0in 5.4pt;
mso-para-margin:0in;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:12.0pt;
font-family:Cambria;
mso-ascii-font-family:Cambria;
mso-ascii-theme-font:minor-latin;
mso-hansi-font-family:Cambria;
mso-hansi-theme-font:minor-latin;}

 

Leave a Reply