JE PŘESNĚJŠÍ ANALÝZA KRVE NEBO VLASŮ?

people-219985__180

Ve vlasech je 10x více minerálů, než v krvi. Proto je analýza hladiny minerálů a toxických látek v organismu přesnější při analýze vlasů.

Navíc, krev je vždy upřednostněna při dodávce vitamínů, minerálů, hormonů, živin, před tkáněmi.

Pokud například poklesne v krvi hladina vápníku, je okamžitě dodán vyplavením ze svalů, kostí, zubů, z tkání. Rovnováhu minerálů a stopových prvků se organismus snaží udržet za každou cenu. V tkáních ne. Takto se u člověka nenápadně vybuduje řídnutí kostí nebo jejich od mineralizování. V tomto případě neukáží krevní testy pokles vápníku. Analýza vlasů ano. Takovýchto případů je možno uvést více.

Odpadní a jedovaté kovy, které se objeví v krvi, tělo likviduje okamžitě tak, že je uloží do tělesných tkání. Krevní testy je proto ne vždy identifikují. Daleko lépe je najde test v tkáni, ve vlasech.

Testy vlasů mají evidentně své výhody a přednosti a mohou často odhalit skryté zdravotní potíže. V jiném směru jsou jedinečné krevní testy. Ucelený obraz zdravotního stavu dá rozhodně obojí testování a vyhodnocení výsledků komplexně.

Kromě hladin minerálů, stopových prvků, nemoci může test vlasů odhalit jaký jste metabolický typ, jak rychlé je vaše spalování, která cesta hubnutí je pro vás efektivní, váš psychický stav… Metoda analýzy vlasů je poměrně novou metodou, která významně pomáhá medicíně v přesnější diagnostice.

hair-723302__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu http://www.Halobio.cz 

swimming-pool-830505__180

Leave a Reply