YUCCA VYČISTÍ ORGANISMUS!

yucca-210131__180

 

Yucca (Juka) je rostlina indiánů, která se vyskytuje ve 40 druzích. Yucca svým kmenem připomíná palmu a její zralý plod vypadá jako brambora.

Indiáni používali Yucca jako všelék, moderní věda potvrdila, že jejím největším přínosem je obsah saponinů, které pročistí žaludek, žlučník, játra, střeva i močový měchýř. Saponiny se nevstřebávají do krve. Tento přírodní „saponát“ z těla doslova vymyje mikroby, plísně, parazity, viry, některé metastazující buňky, nežádoucí organické soli a kyseliny, žlučníkové kameny. Dokonce pomáhá rozpouštět krevní sraženiny a cholesterol.

Yucca je bohatá na zelené barvivo a enzymy. Na trhu je možno zakoupit potravinové doplňky Yucca , při jejich užívání je třeba pít dostatek vody, která pomůže vyloučit jedovaté látky.

ImageHandler.ashx

Jedním z příbuzných Yucca je tzv. Jozuův strom (Joshua Tree), který dorůstá až 12 metrů a najdeme ho jen ve vyšších oblastech pouští Kalifornie a Arizony. Jozuův strom je chráněn a tak je možné jej obdivovat jen pohledem. Indiáni jejich květy a plody v dávných dobách jedli převařené ve vodě a z listů vyráběli šampony, mýdla, koše, zbraně i boty.

Leave a Reply