NOVÝ VÝZKUM V LÉČBĚ RAKOVINY.

unnamed

 

 Již několik let je známo, že výtažek z mořské okurky Angiostop, blokuje receptory růstu rakoviny. Tento mechanismus nádory vyhladoví a zhoubné buňky nepřežijí.

Nové výzkumy ukazují, že buněčná smrt nádorových buněk je způsobena i tím, že mořská okurka aktivuje bílkoviny (kaspázy), které přímo spouští proces buněčné smrti nádorových buněk.

Konkrétní výzkumy potvrdily programovanou smrt rakovinných buněk karcinogenu prostaty, podobný úspěch  přinesly výsledky výzkumu zhoubných buněk u rakoviny plic, lymfatických uzlin, jater, slinivky břišní, tlustého střeva, prsu, mozku, endometria, melanomu a dalších typů nádorů.

sumys2

Zjištění, že pokud chybí kaspázy, může se stát rakovinová buňka „nesmrtelnou“ a odolnou vůčí lékům proti rakovině, dává extraktu z mořské okurky Angiostop unikátní význam.

Gen PTEN, který u člověka přirozeně potlačuje rakovinu, ztrácí mnoho pacientů s nádorovým bujením hned v začátku nemoci.  Angiostop má schopnost tento gen znovu aktivovat!

National Institutes of Health  Marylandské Univerzity potvrdil tlumení metastáz nádoru prsu, plic, tlustého střeva, prostaty a melanomu právě díky Angiostop.

chi047-chis-enterprise-angiostop-30ct

 

Mořská okurka, ze které je Angiostop vyroben, potlačuje mnoho faktorů, kterými disponují buňky rakoviny, pomocí různých mechanismů. Kromě již dříve známých faktů, že Angiostop způsobuje buněčnou smrt nádorových buněk inhibací receptorů, vyhladovění buněk, blokaci růstu nových krevních cév z nádorů a jejich zánik, jsou zveřejněny jeho další, výše popsané, mechanismy likvidace nádorů.

Proto je Angiostop doporučován nejen k léčbě rakoviny, ale i před a po chirurgickém zásahu, aby se zamezilo tvorbě případných metastáz. Jeho užívání je vhodné i před každým invazivním postupem chirurgickým,  před kolonoskopií, biopsií, endoskopií atd. Podporuje také účinnost případné chemoterapie.

Léčba extraktem z mořské okurky je naprosto přírodní bez vedlejších toxických účinků. Je vhodná i pro pacienty, kteří přestali reagovat na tradiční léčbu léky, chemoterapii nebo se u nich rakovina opakuje. Angiostop potlačuje rakovinu hned několika cestami najednou, řeší více faktorů a je tedy velmi komplexní. (Možnost objednání na : www.ChiUSA.cz )

unnamedunnamed

Leave a Reply