KONEČNĚ JE VENKU PRAVDA O RAKOVINĚ.

 

cancer-390322__180

Přestože vlády na celém světě vynakládají obrovské úsilí na potlačení jiných druhů léčby rakoviny, než je konvenční léčba pomocí chemoterapie a ozařování, USA právě otřásá nový dokumentární film „The Truth About Cancer“, Pravda o rakovině, který změní v této oblasti mnohé.

Dokument má 9 dílů a vznikl zásluhou autora Ty Bolingera a jeho manželky. Nejde o zachycení alternativní léčby typu „jedna paní povídala“, ale o zcela profesionální dokument, ve kterém hovoří lékaři medicíny z USA, Mexika, Španělska, Německa, lékaři z celého světa o velmi úspěšných postupech léčby na jejich klinikách. Stovky lidí na kameru popisují jejich příběh s rakovinou, mašinérii klasické medicíny, která zastrašuje a děsí prognózami, pokud se nemocný nechce nechat semlít v lukrativní business-fabrice na vydělávání miliónů.

V dokumentárním filmu mimo jiné hovoří americký lékař polského původu Dr. Stanislav Burzynski PhD, který má otevřenou lékařskou praxi v mega klinice v Texasu. Léčí rakovinu genově specifickou metodou, léčbu nazývá Antineoplastons. Je velmi úspěšný i v případech nevyléčitelných forem rakoviny. Vláda USA již utratila 60 miliónů dolarů, aby získala jeho patenty, zdiskreditovala léčbu, zavřela Burzynského do vězení a zničila.

Příběhy vyléčených pacientů svědčí o něčem zcela jiném, než co píší kritici posluhující vládě na pošpinění jména Burzynského.

p01jy1k0

Jmenuji tohoto lékaře jen namátkou, neboť v dokumentu hovoří 131 renomovaných lékařů, kteří veřejně a bez obalu přiznávají pravdu o chemoterapii, ozařování, jejich katastrofických důsledcích a dělí se o své účinné, šetrné, nepoškozující proti rakovinové terapie, které používají v onkologické léčbě svých pacientů.

Po shlédnutí všech devíti dílů lidem dochází něco, co možná tušili, ale báli se, nebyli si jisti a pak je tu přece autorita bílého pláště, že.

Pravda o rakovině je dokument, při kterém spadne brada údivem a šokem zároveň nejednomu z nás.

Jsem si jistá, že bude k dispozici brzy i verze v českém jazyce. Ti, kdo umí anglicky, se o dokumentu dozví více na webových stránkách: http://www.thetruthaboutcancer.com

Screen-Shot-2015-10-16-at-18

 

Leave a Reply