CHCETE SE VYHNOUT INFARKTU? PŘEFILTRUJTE CHLOROVANOU VODU NA PITÍ!

 

drinking-98618_960_720

 

 

Zní to neobvykle i vám? Přesto Dr. Josheph M. Price vytvořil a řadu let testoval teorii, která nakonec prokázala vinu chlóru na vzniku srdečně cévních chorob. Tato teorie byla experimentálně potvrzena a její tvůrce publikoval knihu Srdeční choroby-cholesterol-chlór.

 

Autor v knize demonstruje na mnoha příkladech, proč byly nemoci způsobené ucpáváním tepen téměř neznámé před rokem 1920. Tvrdí, že hlavním a prvotním viníkem infarktu, Anginy pectoris, Alzheimerovy choroby, ucpávání žil a cév, mozkové mrtvice a jiných vážných nemocí není cholesterol, ale chlór!

Podle Price ještě neznamená, že při větší konzumaci tuku musí cholesterol nutně ulpět na tepnách, tvrdí totiž, že se tak stane až za přítomnosti chlóru. Chlór je jakýmsi pomocníkem a nezbytným článkem řetězce zkázy, často končící infarktem nebo mozkovou mrtvicí.

Jak se chránit? Pořiďte si do své domácnosti kvalitní filtr, který zbaví vaši pitnou vodu chlóru. Může vám zachránit život. Je dobré filtrování vody neodkládat, neboť organismu trvá až 10 let, než se zcela zbaví nashromážděného chlóru. Existují i podobné filtry na sprchy.

Po přečtení knihy Dr. Josepha Price Srdeční choroby-cholesterol-chlór zjistíte, že všechno o cholesterolu je jinak.

A co na to mocní tohoto světa? Mlčí. Koncerny na výrobu chlóru a farmaceutické firmy dále chrlí léky na snížení cholesterolu a vydělávají miliardy. Lékaři internisté předepisují pilulky snižující cholesterol a pacienti je zapíjejí chlorovanou vodou.

aorta-151145__180

Leave a Reply