LÉČBA MILIVOLTY.

background-2489593__340

 

Americký lékař Jerry Tennant napsal převratnou knihu „Healing is Voltage“, která shrnuje jeho poznatky, studie a výzkumy z oblasti integrativní medicíny.

Doktor Tennant sám onemocněl, ale moderní medicína mu nebyla schopna pomoci. Musel přerušit lékařskou praxi a tak se 7 let pral se svou nemocí a snažil se jí přijít na kloub. Zaměřil se nejdříve na buňku a její schopnost regenerace.

Doktor Tennant došel k závěru, že každý orgán potřebuje pro svou funkci správnou hladinu pH(potenciál vodíku, hladinu zásaditosti nebo kyselosti), která odpovídá úměrně „napětí“ každého orgánu, které udává v milivoltech. V těle podle něj existuje několik okruhů, do nichž patří určité orgány, které mohou mít snížené nebo žádné napětí. Ty pak onemocní. Léčba je podle Tennanta možná jen navrácením příslušného napětí do orgánu, kterým má každé zdravé ústrojí disponovat. Jednotlivé okruhy odpovídají energickým drahám, tzv. Meridiánů, které patří v čínské medicíně k základům.

Doktor Jerry Tennant poměřil pomocí Bio modulátoru své orgány a překvapivě zjistil, že mu „kradl volty“ léčený kořenový kanálek, který byl infikován, jelikož příslušný zub neměl nerv, nepociťoval žádnou bolest. Zub si nechal vytrhnout, vyčistil bakterie, které pronikly až ke kosti a vyléčil se. Tennant říká, že právě kořenové kanálky, sebelépe ošetřeny, mívají stejné tendence téměř u všech kořenových kanálků každého z nás. „Napětí“ v orgánech bere i merkury, rtuť používaná na zubní plomby.

 

Některé další příklady zajímavých poznatků Jerryho Tennanta:

Velká chyba a handicap pro zdraví člověka znamená vyoperovaný žlučník. Žlučník nemá být podle něj odejmut, ale vyčištěn. Nefunguje, neboť je znečištěn neurotoxiny, které žlučník infikují a vyvolávají záněty. Po odstranění toxinů získá své „milivolty“ zpět a vyřeší se mnoho dalších neduhů, které člověka trápily, aniž by tušil jejich vzájemnou souvislost.

 

Játra Tennant přirovnává k filtru. Pokud je filtr zanesený, automaticky má dotyčný člověk vysoký cholesterol. Vyvrací tak zaběhané teorie cholesterolu a jeho léčbě.

 

Pokud v žaludku chybí vitamín B, jód a zinek, je automaticky narušena pH žaludku a tím i příslušné „napětí“, dochází k onemocnění trávícího systému a s tímto „okruhem napětí“ souvisejících orgánů (např. astma).

Metabolický syndrom X, jak jsou souhrnně nazývány čtyři onemocnění vyskytující se u pacienta současně (vysoký krevní tlak, obezita, inzulínová rezistence nebo diabetes II. a vysoký cholesterol), jsou podle Tennanta projevem nemoci štítné žlázy Hypothyroismu.

Tento lékař ve své knize uvádí, že většina lidí trpí nedostatkem jódu, který pro svou funkci potřebuje štítná žláza, ale je nezbytný i pro ostatní žlázy lidského těla.

Cysty jsou podle Jerryho Tennanta způsobeny nedostatkem jódu v těle také.

To je jen krátký a zjednodušený příklad neobvyklých závěrů, ke kterým doktor Jerry Tennant došel a podělil se o ně ve své knize.

Leave a Reply