CHCETE BÝT ZDRAVÍ? UZEMNĚTE SE!

daisy-319695_640

PŘEMÝŠLELI JSE NĚKDY NAD TÍM, JAKOU CESTOU SE DOSTÁVAJÍ SIGNÁLY Z JEDNOTLIVÝCH ORGÁNŮ DO MOZKU? VÍTE, ŽE VEDOU NERVOVÝMI VLÁKNY JAKO ELEKTRICKÉ NÁBOJE, KTERÉ UMOŽŇUJÍ KOMUNIKACI MEZI ORGÁNY? NAPADLO VÁS, ŽE LIDÉ JSOU VLASTNĚ „ELEKTRICKÉ“ BYTOSTI?

Tyto elektrické náboje, signály, zodpovídají za kontrolu oběhu krve, dohlíží na srdeční cyklus a mnoho a mnoho dalších činností, bez kterých by se činnost těla jednoduše zastavila.

V minulosti člověk sedával více na zemi, spal, dotýkal se půdy holýma rukama, byl propojen se zemí celé dny.

Dnes nosíme boty s podrážkami, které mu doslova zaizolují chodila a kontakt se zemí je nulový, bydlíme v domech na patra spíme v postelích nad zemí, chodíme po podlahách, které nás izolují od zemského povrchu, trávíme dny mezi elektronickými zařízeními, bezdrátovým vedením, půdy se dotýkáme minimálně a když, tak rukama v ochranných rukavicích. Jednoduše jsme v kontaktu se vším, co nám dává kladně nabité volné radikály, tedy to, co způsobuje stárnutí, nespavost, záněty, problémy tkání, nemoci vůbec. Energie na povrchu země je převážně složena ze záporně nabitých elektronů, k těm ale tolik přístup nemáme.

Tím, že kladné radikály UZEMNÍME spojením se zemí, vyruší se jejich +(plus) se zemským nabitím –(mínus) a tato neutralizace nastolí v těle rovnováhu a vylepší naše zdraví.

Každé elektrické zařízení funguje při uzemnění bezproblémově, stejně tak i člověk.

Jak se uzemnit?

Choďte po zemi bosýma nohama! Na ploskách nohou totiž máte nejvíce nervových zakončení a proto je zde největší šance získat volné záporné elektrony přímo ze země.

Eliminujte pryžové a gumové podrážky bot! Pořiďte si kožené nebo z přírodního materiálu!

Dotýkejte se půdy, lehněte si občas venku na holou zem, obejměte strom!

Clinton Ober napsal knihu pod názvem Earthing, kde se zmiňuje i o tom, že měřil pomocí přístroje Voltmetru elektrické náboje na různých částech svého těla a na místech v bytě . Voltmetr měří jen rozdíl hodnoty elektrického potenciálu země a objektu. Pak vyzkoušel uzemnit svou postel (spojil ji kovovou lepící páskou s drátem na tyčí, kterou umístil v zemi venku před domem). Letitých potíží s bolestmi kostí a zad se takto zbavil za několik dní. Léčivou sílu uzemnění vyzkoušel i na ostatních a měl obrovský úspěch.

Vědci vědí, že člověk je od přírody bytost elektrická a tělo je schopno využít elektrické impulzy ke svému prospěchu a zdraví. A právě k jeho uzdravení se používá uzemnění.

Nejviditelnější pozorovaný efekt mělo uzemnění na ředění krve, artritidu, roztroušenou sklerózu, srdeční problémy, na srovnání vysokého krevního tlaku, bolesti hlavy, na proces hojení, zvýšení energie, zlepšení spánku a ochranu organismu před negativním vlivem elektromagnetického pole.

Tak jak pro zdraví potřebuje tělo kyslík, vodu, potravu, má potřebu i „živin elektrických“. Je to jedna z cest, jak se jednoduše ozdravit od destruktivního vlivu civilizace v jakémkoliv věku.

Uzemněte se!

movement-415768_640

Leave a Reply