KETOGENNÍ DIETA – VYHLADOVÍ NÁDOROVÉ BUŇKY K BUNĚČNÉ SMRTI.

exclamation-31206_640

AGRESIVNÍ POSTUP LÉČBY AGRESIVNÍ FORMY RAKOVINY.

Nádorové buňky milují cukr a glukózu vůbec, rostou na ní a sílí.

Léčba Ketogenní dietou je založena na úplném vyloučení glukózy a fruktózy, na snížení kalorií a snížení proudící hladiny glukózy. Naopak zvyšuje ketonovou hladinu v krvi. Tělo postupně přepne na metabolický stav ketázy. Rakovinové buňky nedokáží využít energii z ketolátky, adaptovat se na ni dokáží jen zdravé buňky.

Stručně a velmi zjednodušeně řečeno, rakovinové buňky touto cestou nepřežijí, zdravé buňky neutrpí újmu a rakovina tak ustoupí.

Co je to Ketogenní dieta?

Je to stravovací režim založený na omezení kalorií, naprosté absenci cukru a glukózy , snížení bílkovin na minimum a vyřazení všech zpracovaných potravin. Základem jsou potraviny s vysokým obsahem kvalitních tuků. Tyto kvalitní tuky najdeme v kokosu, kokosovém oleji, v avokádu, olivách a obsahují je bio organické surové ořechy, v tomto případě jsou nejvhodnější makadamia ořechy pro nízký obsah bílkovin a omega 6 tuku.

oil-159855_640coconut-303358_640avocado-146953_640

Zcela radikální ketogenní dieta pro agresivní formu tumoru:

10 dní půst , podávat nemocnému 2 lžičky organického kvalitního kokosového oleje po 2 hodinách, pít vodu. Tato drastická dieta byla použita v několika krajních situacích agresivní rakoviny bez dalších možností léčby. Zabrala. Proto se touto cestou upírají zraky vědců při dalších výzkumech a ověřování.

Dříve „dieta poslední naděje“ má zřejmě velký potenciál pro léčbu v budoucnu.

bio-42609_640

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

Leave a Reply