VARUJÍCÍ PŘÍZNAKY, KTERÉ MOŽNÁ NEZNÁTE!

cardiac-217140__180

Pacient středního věku s vynikajícími výsledky krevních testů a v dobrém zdravotním stavu byl upozorněn svým lékařem, že má na nehtech a na jazyce znaky, které jsou varujícími příznaky onemocnění srdce. Pacient tomu nevěnoval pozornost a zaměřil se jen na výsledky testů a vyšetření. Za rok poté mu byl proveden bypass, za další dva roky další.

Mnoho srdečních nemocí je evidentních, ale ještě více skrytých a bez příznaků. Co můžeme udělat jako prevenci většinou víme: cvičit, být aktivní, zdravě a střídmě jíst, pít hodně vody, kontrolovat krevní tlak, zhubnout, hlídat si hladinu cukru v krvi, nepít alkohol, nekouřit, vyhýbat se stresu……..

Občas je dobré všimnout si varujících znaků na těle, které s nemocemi srdce a oběhové soustavy úzce souvisí:

Nehty – o zdraví napovídá 8 bílých půlměsíců na nehtech obou rukou s výjimkou malíčků. Pokud jsou půlměsíce malé, žádné nebo nevýrazné, může jít o dispozici kardiovaskulárního problému. Pokud máte půlměsíce na malíčcích, je to znak již přítomné oběhově srdeční nemoci.

unnamed

Uši – záhyb, čára, zbrázdění vedoucí uhlopříčně přes lalůček ucha je znak rizika možných srdečních potíží, vyšší hladiny arteriálního plaku, riziko ischemických záchvatů a srdeční zástavy. Studie ukazují 89% pravdivost tohoto varovného znaku!

Čelo, blízko linie vlasů – červené skvrnky, drobná červená kapilára nebo mini spletenec vlásečnic, načervenalý znak v barevném tónu třešně, velmi alarmující nebezpečí mozkové mrtvice a hluboké žilní trombózy.

Vein Lite jsou kapsle obsahující směs unikátní kombinace bylin, které prošly mnoha klinickými studiemi. Ty potvrdily zlepšení krevního oběhu a kardiovaskulárních funkcí .

Pokud je krev příliš hustá v důsledku její srážlivosti, je její průtok pomalejší. Obvykle trvá 2.5 sekundy, než dorazí krev ze srdce do končetin, pokud teče pomaleji, dostaví se bolest, únava a jiné příznaky. Vein Lite podporuje zlepšení těchto symptomů a průtok krve, tím pádem upravuje vysoký krevní tlak, celkově harmonizuje srdeční funkce.chi-formula-vein_lite_md

Zveřejněná studie, kdy 130 pacientů s kardio onemocněním, kteří brali Veit Lite 30 dní:

krevní viskozita snížena o 28%

agregace krevních destiček snížena o 28.1%

fibrinogen se snížil o 26,6% (způsobuje krevní sraženiny a mrtvice.)

mikrocirkulace se zvýšila o 38.1%

To jsou výsledky užívání Vein Lite za jeden měsíc! Dlouhodobé, několika měsíční podávání Vein Lite ukazuje následný procentuální nárůst.

Vein Lite podporuje cirkulaci a tudíž prokrvení mozku a vede ke zlepšení paměti. Jeho účinky zlepšení funkcí mozku po mozkové mrtvici byly prokázány ve mnoha lékařských studiích.

Vein Lite pomáhá tělu zbavit se i těžkých kovů, radikálů, jako je olovo, rtuť, kadmium, hliník, které poškozují cévy a vytváří plak na cévách a krevní sraženiny.

Vein Lite si můžete objednat na webové stránce : http://www.ChiUSA.cz

bio-42609_640

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

Jedna odpověď na “VARUJÍCÍ PŘÍZNAKY, KTERÉ MOŽNÁ NEZNÁTE!

  1. Pingback: VARUJÍCÍ PŘÍZNAKY, KTERÉ MOŽNÁ NEZNÁTE! | ChiUSA·

Leave a Reply