OŠEMETNÉ TÉMA, O KTERÉM SE NEMLUVÍ, JE VŠAK REALITOU VŠEDNÍHO DNE A MNOHDY PŘÍČINOU RAKOVINY.

man-307824__180

Tři čtvrtiny lidstva trpí zácpou a následnými hemeroidy, záněty střev a rakovinou střev! Stres, chemie v potravinách a jejich skladba, spěch a tisíce dalších vymožeností naší doby komplikuje funkce zažívání, které často vyústí až v kruté zácpy.

Na odděleních pohotovosti nemocnic se objevuje mnoho pacientů s příznaky typickými pro infarkt, ale je to zácpa! Miliony lidí mají obrovské potíže vyprázdnit vnitřnosti alespoň jednou denně!

Dlouhodobá zácpa může dokonce způsobit fekální zaklínění, kdy musí být stolice odstraněna manuálně.

Spousta lidí se stydí svěřit se i lékaři a přitom je nepravidelnost často prvotní příčinnou řetězce problémů a nemocí.

Zácpa je obtížné, nedostatečné nebo bolestivé vyprazdňování tuhé stolice po třech nebo více dnech.

Co se vlastně děje ve střevech, když udeří zácpa?

V těle je zadržen odpad, který měl být již dávno vyloučen. Co se stane s odpadem ve vaší domácnosti, který nevyhodíte včas víte. Je to podobné i ve střevech, kde zbytky zahnívají a produkují tak toxiny, které jsou tlačeny zpět do těla a cirkulují v krvi atd. Není třeba zdůraznit, že následuje celkové překyselení organismu, které odpovídá nemocemi, záněty a nádory! Běžným důsledkem zácpy nebo často ignorovaného neúplného vyprázdnění jsou hemeroidy, střevní polypy, deprese.

toilets-867932__180

Co dělat?

Pijte hodně vody!!!!! Mnoha lidem pomáhá k pravidelnosti, když ráno po probuzení vypijí sklenici vody, někdy je účinnější voda vlažná.

Pohyb a aktivita.

Nepoužívejte projímadla (ani list seny) pomohou drasticky několikrát, ale v podstatě celý problém ještě zhorší, všechna jsou návyková.

Sedněte si na toaletu a podložte nohy stoličkou. Toto nenápadné vylepšení již změnilo život mnoha lidem.

Jezte hodně zeleniny bohaté na vlákniny, švestky, jablka.

Vynikající pomocí jsou dvě lžičky pomletého lněného semínka, které můžete posypat denně na jídlo.

Kvalitní probiotikum denně je velmi efektivní!!!!

Držte se pravidelnosti, dodržujte pokud možno podobnou denní dobu.

Častou příčinou zácpy je i užívání léků, mléčných výrobků, umělých sladidel, cukru, pečiva a obilovin obsahujících lepek.

Východiskem z problému je i CFC.

CFC je čistý polysacharidový extrakt bylin, který je schopen vyčistit ze střev zbytky toxinů, hnisu a žluči.

CFC ve střevech vytváří jakýsi gel, který je chrání a rovněž upravuje pH prostředí na optimální hladinu. Má proti rakovinové účinky, pomáhá absorbovat důležité živiny, snižuje inzulinovou rezistenci, je velmi nápomocný při glykemické regulaci vůbec.

Vyvolává pocit plnosti, takže je vynikající pomocník při hubnutí, podporuje tvorbu užitečných střevních bakterií, pomáhá i k efektivnímu využití kyslíku v organismu a tudíž ke zdravé a svěží pleti.

CFC je pomocníkem prevence rakoviny tlustého střeva a konečníku.

DLOUHODOBÉ UŽÍVÁNÍ CFC JE ZÁRUKOU PRAVIDELNÉ STOLICE!

CFC lze objednat na : www.ChiUSA.cz

Chi-formula-CFC_MD-300x300

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

cropped-halo_bio_logo-012.png

Jedna odpověď na “OŠEMETNÉ TÉMA, O KTERÉM SE NEMLUVÍ, JE VŠAK REALITOU VŠEDNÍHO DNE A MNOHDY PŘÍČINOU RAKOVINY.

  1. Pingback: OŠEMETNÉ TÉMA, O KTERÉM SE NEMLUVÍ, JE VŠAK REALITOU VŠEDNÍHO DNE A MNOHDY PŘÍČINOU RAKOVINY. | ChiUSA·

Leave a Reply