ZELENÉ BARVIVO ROSTLIN ČISTÍ TĚLO, KREV A JE DOSLAVA MEGA ZÁSOBÁRNOU VITAMÍNŮ A MINERÁLŮ, COŽ PODPORUJE PREVENCI A LÉČBU RAKOVINY.

pills-234633__180

CHLORIFYL JE ZELENÉ BARVIVIIVO OBSAŽENÉ V KAŽDÉ  ZELENĚ ZABARVENÉ ROSTLINĚ. NEJVÍCE JEJ NAJDEME V TMAVĚ ZELENÝCH LISTECH ŠPENÁTU, PAMPELIŠEK, SALÁTU, ALE ZEJMÉNA V ŘASÁCH SLADKOVODNÍCH A MOŘSKÝCH.

Chlorela je řasa sladkovodní, která má obrovskou čistící sílu pro enormní množství chlorofylu. Pomáhá při snižování krevního tlaku, detoxikaci těla, má účinek proti bakteriální, snižuje cukr a podporuje imunitu, funkci jater a střeva vůbec.

Chlorela předčí špenát 20 krát, jen co se obsahu železa týká!

Další přínos je v jejím vysokém obsahu jódu, vitamínů, zinku, kyseliny listové.

V prevenci a boji proti rakovině sehrává chlorela nenahraditelnou roli, dokáže totiž podpořit zvyšování aktivity bílých krvinek, které likvidují nádorové buňky. Posiluje imunitu, která jediná dokáže rakovinu zlikvidovat skutečně.

Pokud již někdo podstoupil nebo právě prochází chemoterapií a radioterapií, pak je chlorela vynikajícím pomocníkem k opětné regeneraci organismu.

sea-80693__180

Chlorelu lze užívat v tabletách jako potravinový doplněk nebo ji v mleté sypké podobě pudru přidávat do zelených nápojů, také do zálivek na saláty.

Super food salát s chlorelou:

Opláchnuté zelené listy jakéhokoliv salátu, nakrájená rajčata, nakrájené plátky avokáda promíchejte jako salát, posypejte nasekanými nepraženými vlašskými ořechy.

Zalijte dressingem, který vyrobíte ze 1dcl olivového oleje, lžičky řasy chlorely v prášku (zakoupíte v bio prodejnách), vymačkaného citronu, špetky soli, pepře a kajenského pepře. Vše promíchejte a zalijte salát.

salad-213639__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu Halobio.cz

thumb-794693_640

Leave a Reply