OTESTUJTE SI SAMI KYSELOST VAŠEHO ORGANISMU.

 stock-vector-a-litmus-test-ph-scale-colour-chart-154141100

Obecně platí, že pH krve je  kolem 7,34-7,45. Tuto hodnotu si dokáže tělo zachovat samo a toto číslo je pro krev neměnné. Nebudu dále hovořit o kyselosti a zásadidosti krve.

 

Řeč bude o pH, tedy hodnotě kyselosti a  zásaditosti, v ostatních částech těla, což je rozdíl.

Je pravda, že některé orgány těla potřebují pro správnou funkci mírně kyselé prostředí. Ostatním partiím však překyselení vyloženě škodí, tam se totiž odpady vzniklé překyselením hromadí v těle a zahnívají. Vzniklé toxické plyny a kyselá skladiště se stávají příčinou nemocí a tumorů.

Alkaloidní vodou a potravou lze kyselost organismu korigovat.

Cílem korekce není dosáhnout extrémních zásaditých hodnot v těle, ale rovnováhy, tedy hodnoty pH 7-8.

Změřit si můžete pH velmi lehce i doma pomocí selektivních papírků – lakmusových testů-určených k testování moči.

Je dobré provést testy několikrát denně. Po probuzení jsou běžné nízké hodnoty, během dne by měly být vyšší.

Vyvarujte se kyselinotvorným potravinám jako je maso, cukr, mléko, alkohol, stres a negativní postoje.

Kyselost v těle lehce vybalancuje vydatné a správné dýchání při józe, cvičení, běh, jakýkoliv sport, zaměřte se na kvalitní dýchání.

Testy na měření pH si můžete zakoupit například na: http://www.ChiUSA.cz

 

safety-44424__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu http://www.Halobio.cz

hydrion-200x150

Leave a Reply