ZDROJ VITAMÍNU B.

Unknown

Vedlejším produktem vznikajícím při výrobě piva jsou pivovarské kvasnice. Patří k jedinečnému zdroji téměř všech vitamínů řady B, dokonce i vzácného vitamínu B15 ( kyseliny pangamové) a vitamínu B9 (kyseliny listové) a dalších vitamínů řady B, které jsou zvláště nedostatkové pro vegetariány.

Pivovarské kvasnice obsahují rovněž kvalitní bílkoviny a enzymy.

Velké množství chrómu, vápníku, fosforu, draslíku, hořčíku, železa, selenu, jódu a zinku dodávají také pivovarské kvasnice, které jsou proto řazeny k nejkomplexnějším zdrojům vyvážených látek.

Pivovarské kvasnice doporučují onkologové užívat nemocným s rakovinou při léčbě radioterapií. Jsou vynikající pro snížení špatného cholesterolu, při poruchách trávení, při léčbě zánětů, jater, podporují imunitu, pomáhají obnovovat mikroflóru ve střevech, léčit artritidu, kardiovaskulární potíže. Pivovarské kvasnice jsou zdrojem energie pro všechny životně nutné funkce. Jejich užívání přináší i zlepšení kvality zraku, pleti, nehtů a vlasů.

Mohou se podávat jako tablety (Pangamin) nebo sypký prášek , který lze zamíchat do pomazánek, zdravých koktejlů, domácích dresinků na salát a podobně. Vynikající je i domácí kvasnicová pomazánka vyrobená z pivovarských kvasnic.

bio-42609_640

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu http://www.Halobio.cz

Unknown

Leave a Reply