JAK POZNÁTE, ZDA JSOU VAŠE JÁTRA V POŘÁDKU?

woman-254133__180

Postavte se před zrcadlo, otevřete ústa, zvedněte jazyk, až uvidíte na jeho spodní straně 2 velké modrofialové žíly. Pokud jsou hodně rozvětvené většími vyboulenými žilkami, pak můžete trpět nemocí jater. Mezi další příznaky, které se mohou, ale i nemusí objevit, patří otoky na těle, zažloutlé bělmo očí, nažloutlý nádech kůže, hnědé skvrny na rukou, hořká nebo kovová chuť v ústech, nevysvětlitelná únava, tlak na žebra nebo bolest v pravé části břicha. Lékařské testy enzymů ALT, AST a další, potvrdí nebo vyvrátí podezření na onemocnění jater, případný nádor.

image1981666-500x383

Játra jsou největším vnitřním orgánem látkové výměny, obrovskou žlázou, která produkuje žluč, skladištěm vitamínů, železa a glykogenu. V játrech se tvoří i některé bílkoviny a hormony. Játra jsou nezbytná při detoxikaci organismu.

Pozor na léky, chemické látky, alkohol, zejména spojení alkoholu s léky, konzumaci uzenin, masa, mléka a mléčných výrobků… neboť by mohli mít devastující vliv na vaše játra.

Přírodní alternativou podpory jater jsou byliny v kapslích Liver Chi, které například efektivně potlačují viry uvnitř buněk. Liver Chi nezničí virus zcela, ale sníží virovou zátěž, aby virus mohl být zlikvidován vlastním imunitním systémem těla. Výsledky užívání těchto kapslí ukazují již po dvou měsících klesající abnormální krevní hodnoty jaterních enzymů na normál (www.ChiUSA.cz). Funkci jater podpoří samozřejmě i přísná abstinence, jaterní dieta, vyvarování se stresu a očista jater.

chi-formula-liver_ch_mdi

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu http://www.Halobio.cz

liver_01

Leave a Reply