PODVÁZÁNÍ NÁDORŮ?

knot-30531__180

Devitalizace je operativní metoda, kdy jsou uzavřeny nervy a přívodné cévy vedoucí krev s kyslíkem a živinami k nádoru, ten se však ponechá na místě. Za předpokladu, že organismus zareaguje správně, zvýší se imunita v těle a postaví se nádorovému bujení. Podmínkou je jinak neoslabené tělo (chemoterapií a podobně) a nádor na operovatelném místě. Ponechaný nádor bez přívodu jakékoliv formy energie odumře a zmizí z těla.

I přesto, že lékaři v ČR tuto metodu začali úspěšně používat, ministerstvo zdravotnictví ji zakázalo praktikovat.

Proč?

Vždyť byla levná, byla bezpečná, bez vedlejších účinků a dokázala vyléčit i případy metastazujícího nádoru do jiných orgánů. Jenže, co kdyby nahradila zaběhnuté léčení chemoterapií, která stojí přes půl milionu korun na jednoho pacienta a je tím pádem finančně zajímavější. A co s celou současnou rozjetou „továrnou“, přístroji a odborníky na léčení rakoviny?

Lékaři v české republice neztrácejí naději. Pokusy, výzkumy a vyhodnocení probíhají alespoň na zvířatech a lékaři se snaží dokázat nelegálnost zákazu MZ provádět devitalizaci nádorů.

chemotherapy-448578__180

Mimochodem, půst je založen na stejném principu devitalizace. Díky němu přestane být nádor vyživován a chybí mu energie. Hladovku lze použít u pacientů, kterým již lékaři nemohou pomoci, ale i u zcela nových nádorů. Hladovka totiž navede celkem rychle pozornost imunitního systému na nádor a začne jej likvidovat. Z těla pak odchází velké množství toxinů a čistí se. Je to způsob, jak pod odborným dohledem jednoduše zlikvidovat rakovinu. Půst není jednoduchá cesta pro psychiku člověka, ale prý neexistuje žádná choroba, ani místo na těle, které by půst nevyléčil.

surgery-880584__180

Pokud si chcete přečíst starší články z tohoto Blogu, pak si na horním okraji stránky klikněte na „hlavní strana“ a poté jednoduše posunujte šipku kurzoru na pravém lemu stránky dolu. Automaticky se zobrazí jeden článek s dřívějším datem za druhým, jako by se rolovaly za sebou. Kliknutím na každý zeleně napsaný název nebo foto, se článek ihned rozbalí k přečtení celý.

Rovněž si můžete v levém sloupci slov najít to, které by vystihlo váš zájem, kliknout na něj a automaticky se vám ukáží všechny články, které toto slovo obsahují.

Na výchozí stranu se dostanete vždy zmáčknutím „hlavní strana“ nahoře pod hlavním Logem „ halobio“, hned vedle „o mě“ se dočtete o autorce všech článků a kliknutím na „kontakt pak můžete po vyplnění jména a emailu (nutné pro zamezení SPAM) napsat autorce (nic z toho, co napíšete nebude zveřejněno). Tímto krátkým upřesněním, odpovídám na více dotazů najednou. Snad to pomůže k dobré orientaci na Blogu http://www.Halobio.cz

knot-30531__180

Leave a Reply