JAK SNÍŽIT RIZIKA BIOPSIE PŘI RAKOVINĚ?

white-214497__180

 

 

Biopsie je testovací metoda bez léčebného účinku, při které je odebrána tkáň pacienta pro další vyšetření a testy. Provádění biopsie je dnes na vysoké úrovni, přesto je před zákrokem pacient informován o jistých rizicích. Při podezření na nádor jde konkrétně o možnost, že se při odběru tkáně odpojí nepatrné množství maligních buněk a rozšíří se do dalších částí těla. Existují studie, které hovoří až o 50% rizika.

 

V USA je používán přírodní extrakt z mořské okurky jako inhibitor rakovinového bujení a velmi účinné podpory léčby rakoviny. Američtí vědci a lékaři shromáždili mnoho studií o jeho léčebných účincích a podpoře urychlení procesu léčby při chemoterapii.

Vynikajících výsledků však extrakt z mořské okurky dosahuje při užívání v souvislosti s biopsií a po operacích. Extrakt působí jako inhibitor růstových faktorů. Zabrání tvorbě nových krevních cév, tak se poruší možnost dalšího krevního propojení a tedy i zásobení živin, bez kterých buňka rakoviny nepřežije. Zjednodušeně řečeno je to způsob, jakým výtažek z okurky mořské zabrání metastázám, tedy dalšímu šíření nádoru v těle.

Je samozřejmě i jakousi pojistkou proti navrácení rakoviny.

Mořskou okurku je možné v USA najít pod názvem Angiostop. V ČR je možné objednat kapsle Angiostop na www. ChiUSA.cz

 

sumys2

Leave a Reply