KREVNÍ ALCHYMIE.

 

finger-669008__180

To, zda je naše krev hustá nebo řídká, zjistí lékař lehce pomocí testů srážlivosti krve. Pokud je srážlivost krve zvýšena, pak dochází k riziku vzniku sraženiny, trombózy, která se může uvolnit, cestovat v krevním řečišti a kdekoliv v těle ucpat cévu. Jestliže je to céva směřující k srdci, plícím nebo mozku, pak je ohrožen život.

Tvorba trombóz vzniká kombinací více příčin jako je nedostatek vody v těle, složení krve, zánět, zanesení toxiny, obezita, hormonálními změna, genetické predispozice, rakovina, ale i nedostatek pohybu.

 

Lékař v takových případech doporučí pilulky na úpravu srážlivosti krve.

Prevenci a často i náhradu léků, samozřejmě po konzultaci s lékařem, je možné najít v darech přírody.

Jezte hodně salátů obsahujících zelené listy, cibuli, kapustu, do zálivek přidávejte kurkumu, kari, kajenský pepř, oregano, česnek, jablečný ocet, kopr, a kvalitní olej. Pijte zelené a černé čaje, 100% kakao a čokoládu, sušené ovoce a skořici. Cvičte každý den! Rybí tuk a vitamín K jsou rovněž vynikající. Ochráníte tak své žíly a životní funkce.

blood-315278__180

(Upozornění! Existují však onemocnění snížené srážlivosti krve, při kterých je rizikem jíst výše vyjmenované potraviny ve větším množství. Takto postižení často nesmí ani vitamín K, Ibalgin, Ibuprofen, Aspirin a jiné léky. Stejně tak je tomu před operacemi, porodem, při úrazech a podobně, kdy by nízká srážlivost krevních destiček, mohla způsobit vykrvácení.)

a-drop-of-299775__180

Leave a Reply