NĚKTEŘÍ PŘEŽILI ČERNOBYL DÍKY VODĚ.

 cascade-774962__180

V jednom z dílů, již dříve zmiňovaného dokumentárním filmu „Pravda o rakovině“, hovoří doktor Igor Smirnov o lidech, kteří přežili černobylskou havárii jaderné elektrárny v roce 1986 a neonemocněli rakovinou. Nebylo jich mnoho, jen skupina, která pila vodu z přírodního pramenitého zdroje na rozdíl od ostatních.

Doktor Smirnov a jeho spolupracovníci tam odebrali vzorky a udělali jejich rozbory. Výsledky byly překvapivé, nikoliv minerály vody, ale její molekulární struktura byla příčinou její odlišnosti.

Lidé, kteří pili tuto vodu věděli, že hydratace organismu sama o sobě podporuje odplavení toxinů a zlepší činnost  všech obranných systémů v těle, proto pili extrémně mnoho vody. Netušili však, jak speciální zdroj vody měli k dispozici.

mountain-stream-952320__180

Až v roce 2003 získal americký biolog a chemik Peter Agre  Nobelovu cenu za objev AKVAPORINŮ, tedy proteinů regulujících tok vody, která prochází kanály v membránách buněk. Voda se v nich pohybuje velmi organizovaně a jen některé molekuly vody propustí.

Dr. Igor Smirnov PH.D a jeho tým se snažil vyvinout technologii, která by aktivovala vodu a přiblížila se struktuře zmiňované vody. Vznikla tak „Molecular Resonance Effect Technology“ MRET, tedy procedura, kdy je při aktivaci vtištěno nízkofrekvenční elektromagnetické pole do vody. Podobné geomagnetické pole je i poblíž přírodních léčivých pramenů. Aktivovaná voda pak změní své molekulární, fyzikální a elektrodynamické vlastnosti, je lehce vstřebatelná v buněčných systémech a usnadňuje dostatečnou hydrataci organismu. Je to voda, která neléčí, ale pomáhá léčbu zrealizovat, regenerovat vitalitu buňky, zvyšuje buněčnou odolnost vůči infekcím a zánětům, detoxikuje tělo a podporuje zmírnění růstu mutovaných nádorových buněk.

yosemite-1313964__180

Onkologické výzkumy potvrdily vliv MRET vody na snížení růstu nádoru až o 65%.

Většina běžných zdrojů nás vodou naplní, ale i tak nedostatečně  zavlaží dehydrované buňky.

Onkologická klinika v Kyjevě MRET vodu používá ke snížení životaschopnosti nádorových buněk u pacientů s rakovinou. Úspěšnost dosahuje až 76 procent! Zdravé buňky přitom zůstávají bez povšimnutí v původním stavu.

liquid-1210614__180

Leave a Reply