TERMO PŘÍSTUP

 

clinical-thermometer-153666__180

Lékaři a vědci doufají, že se dočkají oficiálního potvrzení, že Termoterapie může léčit či silně podpořit léčbu nevyléčitelných chorob včetně rakoviny.

Typickým příkladem je horečka, díky které se tělo zbavuje patogenních látek. Velmi dobře fungují sauny, parní lázně, vana plná 39 stupňů Celsia horké vody nebo zahřívání ultrazvukovými vlnami. Hyper teplo ničí choroboplodné zárodky a nádorové bujení v organismu, zdravé buňky zachovává nepoškozené.

Existuje dokonce teorie, kterou obhajuje řada vědců, že snížením horečnatých onemocnění ve světovém měřítku léčbou antibiotik a jinými léky, vzrostl počet nemocných rakovinou. Tato teorie je založena na faktu, že horečka může zlikvidovat zhoubné buňky. V některých zemích, začala být úspěšně léčena horečnatá malárie, souběžně se tam skutečně zvedl výskyt rakoviny.

Metodu Hypertermie používají k léčbě rakoviny na onkologických klinikách ve Španělsku, v Mexiku i v americkém Texasu. Hypertermie může být aplikována přes kůži, zaváděním infra sond do tělesných otvorů, implantací přímo do těla například u rakoviny mozku, při metastázách je používána Hypertermie celého těla.

Léčba horkem má patrně mnoho nevyužitých možností a sehraje důležitou roli v léčbě nemocí budoucnosti.

women-936549__180

 

Leave a Reply