LÉČBA RAKOVINY VE ŠPANĚLSKU.

budwig-center-logo-350px

 

Ve španělském městě Malaga je otevřena klinika Budwig Centrum, na které pomáhají pacientům s rakovinou podle protokolu Dr. Johanny Budwig. Přírodní proti rakovinový program je sestaven podle výzkumů a výsledků německé biochemičky Johanny Budwig, která byla 8 krát nominována na Nobelovu cenu.

Základ léčby je postaven na její dietě a speciální směsi lisovaného lněného oleje a tvarohu, které umožňují tělu produkovat vysoké dávky přírodního kyslíku, při kterých rakovina nepřežije.

Na zmíněné klinice pracují se zcela individuálním přístupem, který umožní nasměrovat hned po prvním vyšetření testovacím systémem VEGA.

K léčbě mimo jiné používají bio magnetickou terapii, pracují s magnety, hypertermií, čištěním lymfy a celkovou detoxikací organismu pomocí aloe vera a vyrovnání pH těla. Anti rakovinovou terapii pak lékaři doplňují léčbou esenciálními oleji, koloidálním stříbrem, kurkumínem, spirulinou a jinými přírodními prostředky.

Léčbu ve španělské Budwig Centrum klinice vyhledávají i pacienti po chemoterapii. Více informací včetně možnosti kontaktu naleznete na: www.budwigcenter.com

cancer-390322__180

 

 

Leave a Reply