Rakovinou nemusí onemocnět každý třetí člověk!

 

diet-1079449__180

Mezi tkáněmi jednotlivých orgánů je prostor vyplněný buňkami, tam se také odehrává vše potřebné. Nutriční látky tam totiž vstupují do buněk, zbylou nečistotu odebírá lymfatický systém a vyplavuje odpad pryč z těla.

Tento prostor musí být čistý, abychom byli zdraví!!!

Pokud by byly mezi tkáňové prostory kontaminovány, pak by se nedostal kyslík do buněk a ty by se začaly měnit na karcinogenní. Jelikož se v dané situaci do buněk nedostane ani draslík a hořčík, nemohou být vstřebány živiny, dojde k silnému překyselení , což je ideální situace pro nádorové bujení.

Odpadky doma také vynášíme, jinak by hnily, páchly a staly by se zdrojem nemocí. Proto je pravidelné čištění organismu víc, než nutné a to i v případech, že se snažíme žít zdravě. Toxiny jsou v potravě, ve vodě, ve vzduchu v přípravcích denní potřeby, částečně je můžeme eliminovat, některým se však nevyhneme.

garbage-1308138__180

K čištění organismu jsou doporučovány klystýry, hydroterapie, odborné lékařské čištění střev, bylinné čaje, tinktury, očistných kůr je mnoho.

Nedříve by měla být vyčištěna střeva, potom až játra, neboť odpad z jater by mohl uvíznout ve střevech, neopustil by tělo a způsobil vážné zdravotní problémy. Závěrečným krokem by měla být očista lymfatického systému.

ESSIAC

Psyllium je vynikající pro očistu střev, tinktura ořešáku amerického od parazitů. Pití čajů z hlohu, lapacha, a jiných bylinek, čaj Essiac, šťáva z červené řepy, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy vůbec, zázvor, kurkuma, hřebíček, česnek, listy lopuchu, bio zelenina, chřest, petržel, citrusy a šťáva z nich, zejména z citrónů, sklenice vody s epsomskou solí nalačno a jiné jsou velmi účinnými přírodními pomocníky při vnitřním úklidu. Pravidelná stolice, pití dostatečného množství správně filtrované vody a pohyb, patří k pilířům zdraví a detoxikace! Uklízet se musí pořád, nejen na jaře, jen tak se vyhneme zdravotním trablům.

green-juice-769129__180

Leave a Reply