UZEL V TĚLE.

 

texture-209407__180

Americký lékař Rashid Buttar nedoporučuje odstraňovat lymfatické neboli mízní uzliny za žádnou cenu dokonce ani v případě, že je v nich nádor. Mnoho lékařů má názor opačný, jiní souhlasí.

Lymfatická uzlina je součástí lymfatického systému, který odvádí odpadní škodlivé látky pryč z těla. Pokud se objeví problematický uzel a je odstraněn, pak je to podle MUDr. Buttara stejné, jako, když odstraníte v autě olejový filtr. Lymfatická uzlina drží nádor rakoviny pohromadě, pokud se odejme, je zde nebezpečí šíření rakoviny dál.

Jediná cesta je podle něj vyčištění, detoxikace lymfatického systému od škodlivých látek. Vynikající je vypít každé ráno nalačno sklenici vody s čerstvě vymačkanou šťávou z citronu, odborné lymfatické masáže, ale i jiné detoxikační techniky.

Ženy, pozor na těsné prádlo a podprsenky, které mnohdy utiskují velké množství lymfatických žláz v podpaží a blokují průtok v lymfě. Řešením jsou žádné nebo pohodlné sportovní podprsenky bez kostic a vyztužení. Mnohdy jsou totiž tou nejlepší prevencí rakoviny prsu! Ostatně, příliš těsné oblečení může způsobit potíže lymfatického systému u mužů i žen kdekoliv na těle.

Dejte si dobrý pozor jaké antiperspiranty a deodoranty používáte, zda neobsahují nebezpečné chemické látky nebo hliník. Pronikají lehce kožními póry do podpažních uzlin a blokují tak detoxikaci. Jejich dlouhodobé používání může dokonce nastartovat rakovinu.

bra-73926__180

Leave a Reply