OTEKLÝ OBLIČEJ, KOTNÍKY NEBO ZPĚNĚNÁ MOČ?

kidney-147499__180

 

Pokud vstáváte ráno s opuchlým obličejem, otékají vám kotníky a nohy, pak je nejvyšší čas vyčistit si ledviny. Dalším znakem problémů s ledvinami je moč, která zůstane zpěněná i po 30 sekundách.

Ledviny filtrují krev a zbavují ji odpadních látek, které se nahromadily v organismu a vylučují je v podobě moči. Ledviny produkují hormony a také regulují množství vody v organismu.

Jelikož jsou naše ledviny životně důležitým orgánem, musíme se o ně starat. Ledvinám rozhodně prospěje pít větší množství vody a omezit solení.

Pro očistu ledvin je také vynikající meloun, šťáva z čerstvého melounu a červené řepy. Výborný je bylinkový čaj z květu hluchavky nebo svízele, podobně jako amazonský čaj Chanca piedra.

Absolutně nejjednodušší, dostupná a účinná metoda čištění ledvin je recept, jehož základ tvoří petrželová nať.  Omyjte svazek petrželové natě, nasekejte na drobné kousky, množství zhruba 1 hrnku povařte 10 minut ve vodě (7 hrnků), přeceďte a dejte vychladit do lednice. Pijte jednu sklenici denně a budete překvapeni, jak dobře se budete cítit a vypadat!

 

parsley-891599__180

 

Leave a Reply