VELMI ÚČINNÉ ANTISEPTIKUM.

oil-in-water-1438325_960_720

 

Listy rostlin Melaleuca používali v Austrálii tisíce let při kašli, nachlazení, bolestech v krku, na hojení ran a při kožních nemocech. Extrakcí získaný olej z listů této rostliny je rozšířen a znám po celém světě jako Tea Tree Oil.

Kapka Tea Tree oleje perfektně vydesinfikuje třeba zubní kartáček, na kterém se drží tisíce plísní a bakterií, Tea Tree olejem smíchaným s vodou vyčistíte části koupelny a toalety, kde se rády drží plísně. Silný odér Tea Tree Oil odpuzuje mravence a hmyz.

Tea Tree Oil je používán zubním lékařství, k čištění ran, k prevenci infekcí. Olej je velmi léčivý na kožní problémy, akné, plísňové infekce nehtů, plísně, lupy, vši, záněty dásní, ucpaný nos, opary, infekce pohlavních orgánů.

Momentálně jsou vyhodnocovány klinické studie slibných účinků Tea Tree oleje při léčbě Staphylococcus aureus, známého pod pojmem zlatý stafylokok, při které jsou antibiotika rezistentní.

 

Dobrý a vyzkoušený tip: nakapejte Tea Tree Oil do láhve vašeho šamponu, protřepejte a používejte jako běžný šampon, podpoří prokrvení vlasových kořínků, zlikviduje neviditelné bakterie, zbaví vás lupů a vaše vlasy budou zdravé, pevné a lesklé.

extraction-1511808__180

Leave a Reply