Speciální peroxid vodíku určený pro potravinářský průmysl zabije rakovinu!

flasks-606612__180

Je dobré pořídit si do domácnosti peroxid vodíku kvality, která je označována „určeno pro potravinářský průmysl“, což znamená, že v nízké koncentraci lidskému organismu neškodí ani vnitřní užití. Je to odlišný typ peroxidu vodíku, než je běžně dostupný v drogeriích k desinfekci, čištění a pro lékařské účely, který není určen pro vnitřní použití!

Peroxid vodíku pro potravinářské účely lze použít vnitřně jen v koncentraci 3%! Pokud jej zakoupíte jako 35%, pak jej musíte zředit s vodou na 3%. Tento speciální peroxid lze objednat běžně přes internet.

V dávných dobách se peroxid vodíku běžně kapal dětem do uší při bolestech, používal se na kloktání při angíně, na desinfekci ústní mutiny…Mnoho pacientů s opakovanými angínami nebo chřipkami, ztratili jejich příznaky již po druhém vypláchnutí úst!
Přidáním tohoto typu peroxidu do vody, ve které opláchnete ovoce, zeleninu, maso, ryby, drůbež, zahubíte nenápadné plísně, bakterie, parazity, které mohou hostit. Potravinářský peroxid zničí i zbytky pesticidů z ovoce a zeleniny.

Zředěný roztok potravinářského peroxidu vodíku nejenže čistí tělo, ale dokáže zlikvidovat rakovinu. Rakovině se totiž daří v kyselém prostředí, které v organismu vzniká vlivem virů, bakterií, plísní, parazitů, cukru, soli, živočišných tuků, „umělé potravy“ a jiné chemie . Peroxid vodíku zalkalizuje tělo a v takto alkalickém prostředí nepřežije jediná buňka rakoviny. Peroxid vodíku potravinářského typu regeneruje imunitní systém, dokonce opraví i poškozené buňky.

Pro vnitřní použití je vhodný jen speciální 3% peroxid vodíku kategorie „pro potravinářské účely“!
Do sklenice s vodou nakapejte 3 kapky a pijte 3 krát denně.
Každý další den přidejte 3 kapky. Užívejte 16 dní. Roztok pijte na lačný žaludek, 1 hodinu před jídlem a 3 hodiny po jídle.
Mnohem více se můžete dočíst v knize MUDr. Williama Campbell Douglasse -„Peroxid vodíku, lékařský zázrak.“
Lidé trpící kvasinkami mohou mít potíže s žaludkem, proto začínají s jednou kapkou peroxidu ve sklenici vody 3 krát denně. Nezapomeňte, že se díky peroxidu začne vaše tělo čistit, mohou se tedy dostavit nepohodlné detoxikační projevy, při kterých se tělo zbavuje viru, streptokoka a podobně.

Peroxid vodíku má však daleko širší využití. Přidává se do koupelí, sprchových rozprašovačů, do nosních kapek, k čištění pleti, k desinfekci a úklidu kuchyně, lednice, do myček na nádobí, do pracích přípravků, proti hmyzu, do zahradních postřiků a k mnoha dalším účelům. Jeho použití je i vynikající prevencí proti nemocem.

 

cancer-cells-541954__180

Leave a Reply