CIBULE NA RAKOVINU.

onions-748419_960_720

 

Lidé, kteří jedí hodně cibule, trpí rakovinou jen ojediněle. Cibule totiž obsahuje látky utlumující zejména rakovinu vaječníků, jater, prostaty, prsu, tlustého střeva a jiných. Čím silnější aroma cibule má, tím je větší aktivita jejich anti-karcinogenů. Červená cibule a sladká cibule mají menší účinnost v potlačování rakoviny, ale zato jsou velmi silnými antioxidanty.

Quercetin, nazývaný jako Que Histamin, je další proti rakovinnou látkou, kterou obsahuje cibule, je vynikající zejména při léčbě astmatu, rakoviny plic, mozku a jiných typů rakoviny, pomáhá dokonce snižovat krevní tlak!

Cibule je bohatá na vlákninu, vitamín C, má blahodárný vliv na snížení cukru v krvi, nemoci kardiovaskulární a záněty.

Vnější vrstvy cibule obsahují nejvíce antioxidantů, ideální je tedy oloupat jen suché vnější slupky. Při šetrné tepelné úpravě, jako je vaření v polévce nebo nahřátí nad parou, jsou zachovány účinné anti rakovinné látky.

Cibuli neskladujte v plastiku, ale v přírodním materiálu, vhodná je košatina uložená v pokojové teplotě, temnu a suchu.

Cibuli neukládejte spolu s brambory, neboť brambory uvolňují vlhkost.

onions-1228362__340

Tip na pročištění celého organismu:

Nakrájejte cibuli na kolečka, rozložte na chodidla, navlečte pevné ponožky a jděte spát. Ráno bude očistná práce těla hotova.

Tip na rychlejší léčbu nemocí:

Položte na noc v blízkosti nemocného cibuli, které seříznete oba konce. Cibule „vstřebá“ viry a bakterie a nemocný se bude cítit lépe.

Tip na zahlenění a nachlazení:

Vyrobte si cibulový med, který pomůže rozpustit hleny z dýchacích cest. Nakrájejte nadrobno střední cibuli a smíchejte ji s třemi polévkovými lžícemi medu, nechte několik hodin uležet a přepasírujte přes síto. Užívejte třikrát denně jednu polévkovou lžíci.

honey-823614_960_720

 

Leave a Reply