MÍVÁTE DENNĚ NEZŘÍZENOU CHUŤ NA SLADKÉ? TADY JE PŘÍČINA I ŘEŠENÍ!

cake-206104_640

KAPRYLOVA KYSELINA ZLIKVIDUJE PLÍSNĚ A PŘEMNOŽENÉ KVASINKOVÉ KOLONIE VE STŘEVECH! TO ONY MOHOU ZA VÁŠ POCIT ÚNAVY, CHUŤ NA SLADKÉ, SNÍŽENOU IMUNITU A RAKOVINU.

Pokud se chcete zbavit přemrštěné chuti na sladké, kvasinek (kandidy) a hrozby rakoviny střev, přestaňte jíst sladké a sacharidy, které se metabolicky na cukr přeměňují. Kvasinky na sladkém rostou a množí se. Tito neviditelní paraziti vás nutí mlsat a v důsledku toho i tloustnout. Často je to jediná známka přítomnosti kvasinkových kolonií v organismu.

Kupte si potravinový doplněk kyseliny kaprylové a vyčistěte si tak střeva od plísní a kvasinek

První týden užívejte 2 tablety mastné kyseliny kaprylové s jídlem, druhý týden 3 tablety s jídlem, čtvrtý týden 4 tablety, podobným postupem dávkování uberte až na 1 tabletu denně a pokračujte v jejím užívání další 2 týdny.

Studie prokázaly snížení množství kandidy ve stolici o 90%!

Vaše játra budou v tuto dobu přetížená, neboť je enormně zatíží likvidace kvasinkového odpadu odcházejícího z těla ven. Při této detoxikaci proto můžete cítit únavu, bolest hlavy, celkovou nepohodu, což je ne příliš pohodlné, ale jasné znamení, že parazité odcházejí z těla.

Pro podporu jater je dobré brát současně s kyselinou kaprylovou i Milk thistle neboli Ostropestřec mariánský v kapslích, posílí je.

Ve střevech musí zůstat zdravé množství kvasinek, kyselina kaprylová zajistí tu správnou rovnováhu přirozeně a zlikviduje jen ty přemnožené.

Dobrá zpráva k tomu! Kyselina kaprylová spaluje nadměrně kalorie, takže vám pomůže i zhubnout.

Podrobně jsem o kvasinkách psala ve starším článku, který zde na Halobio, najdete pod názvem CO MAJÍ SPOLEČNÉHO KVASINKY A RAKOVINA nebo kliknutím na tento link:

http://halobio.cz/2015/04/12/co-maji-spolecneho-kvasinky-a-rakovina/

20805

Leave a Reply