RAKOVINA? NE! BUĎTE RYCHLEJŠÍ!

ellipsoid-716837__180

 

Rakovina je bez šance pokud se každý sám (ne lékař, ne zázračná pilulka, ne zázrak…) postará o zdravé buňky v těle a zajistí jim dostatek proteinu a zdravého cholesterolu. Buňka sama je totiž vytvořena z cholesterolu a bílkovin, které jsou uspořádány do perfektní formace s propustnými póry. Póry prochází živiny dovnitř a nepotřebný odpad ven. Zjednodušeně tato výměna pracuje na principu jakéhokoliv filtru. Pokud filtr zachytí velké množství odpadu z potravy plné škodlivého cholesterolu, chemie, očkování, hnojiv, prezervativů a podobných „vylepšovátek“ chuti, barvy, trvanlivosti potravin, časem se ucpe. Neprůchodný filtr nepropustí živiny dovnitř a odpad ven, vše zahnije, vytvoří kyselé prostředí, buňka zmutuje, aby mohla přežít a začne se nekontrolovaně množit a je tu rakovina.

Aby k takové situaci v organismu nedošlo, je třeba pravidelně čistit „buněčné filtry“. Nejjednodušší, nejlevnější a nejefektivnější je, když filtrem pěkně zatřeseme a nečistota se uvolní a odpadne. Stejně tak je to s našimi buňkami. Zatřeste denně s tělem, cvičte, běhejte, choďte alespoň 10000 kroků denně, tancujte, cokoliv, co způsobí, že budete denně intenzivně alespoň hodinku sportovat. Pohyb vás skutečně dokáže ochránit před rakovinou, zrychlí krevní oběh, okysličí tkáně a potem vyloučí uvolněný odpad z těla ven.

Cvičení provádějte denně a přidávejte zátěž. Pozor na příliš namáhavé cvičení, na které tělo není zvyklé, svaly při něm totiž vyplaví velké množství kyseliny mléčné, která nemůže být pro svůj objem vyloučena z těla okamžitě, tak dojde k překyselení organismu a vy pak pocítíte únavu a bolest ve svalech.

Leave a Reply